Fahrplan von ZTM Gdansk ???de__#Latn.bodies.seoIndexCarrierPage.inline??? 606
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Chmielna - Ku Ujściu - Przystań Żeglugi - Westerplatte |
2 | Westerplatte - Przystań Żeglugi - Ku Ujściu - Chmielna - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie |