e-podroznik.pl Call CentreMöchten Sie den Fahrplan prüfen und Ticket kaufen?
Rufen Sie an 703402802Rund um die Uhr
Kosten: 2,58 PLN mit MwSt/Min
Bereitgestellt von Progress Plus s.c.
Call Center gibt Auskunft sowohl über Verbindungen als auch über Fahrpreise und ermöglicht Ticket übers Telefon zu kaufen. Rund um die Uhr erreichbar,
365 Tage im Jahr.

Rufen Sie aus dem Ausland?
Bitte auf Ländervorwahl achten
Informationen ausblenden

DOMARADZ

Domaradz, Gemeinde Domaradz

 

ACHTUNG: An der Informationstafel werden nicht alle Abfahrten zu Zwischenstationen angezeigt. Wenn Sie alle Ergebnisse für Zwischenstationen ansehen möchten, benutzen Sie Verbindungssuchmaschine

 Bezeichnungen
13:20einfache Verbindung
13:20Beschleunigte, Schnell- oder Expressverbindung
Bei der Verbindung wird keine Legende angezeigt
Name und Art des Beförderers:
FernbusMinibus

OrtAbfahrten

Brzozów

09:08
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
10:08
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:11
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
15:35
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
19:58
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
21:08
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
 

Dukla

über: Miejsce Piastowe,
16:48
PKS w Rzeszowie S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Golcowa

07:42
Kudlik Transport

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
07:55
Kudlik Transport

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
15:42
Kudlik Transport

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
15:55
Kudlik Transport

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
23:42
Kudlik Transport

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
 

Jasionka

07:05
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
08:05
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i niedziele
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
10:05
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w środy
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
12:35
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje we wtorki i środy
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
13:05
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
15:05
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w czwartki
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
17:05
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje we wtorki
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
17:35
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
19:05
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty, niedziele
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
 

Lesko

11:05
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje we wtorki i soboty
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
11:35
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
11:55
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w poniedziałki i czwartki
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
12:05
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w środy
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
13:35
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w środy
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
16:25
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje we wtorki i soboty
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
16:55
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w środy
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
19:05
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w czwartki
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
21:15
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje we wtorki
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
21:35
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
22:35
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje we wtorki i niedziele
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
22:55
Ar-Tour/RBUS

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w poniedziałki, czwartki i soboty
  • nie kursuje 25.12. oraz 26.12.
über: Brzozów,
10:08
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:11
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
15:35
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
19:58
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
21:08
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
 

Rzeszów

05:25
Kudlik Transport

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
06:13
PKS w Rzeszowie S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
07:12
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
08:21
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs łączony w Sanoku z kursem Wetlina - Rzeszów
08:22
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
10:12
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
12:17
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
13:16
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
13:25
Kudlik Transport

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
14:37
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
17:17
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
17:17
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
18:20
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
über: Lutcza,
05:10
PKS w Rzeszowie S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Sanok

05:27
Kudlik Transport

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
13:27
Kudlik Transport

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
21:27
Kudlik Transport

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
 

Ustrzyki Dolne

über: Brzozów,
09:08
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
über: Brzozów, Lesko,
10:08
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:11
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
15:35
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
19:58
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
21:08
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
 

Ustrzyki Górne

über: Brzozów, Ustrzyki Dolne, Czarna Górna,
09:08
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
 

Wetlina

über: Baligród, Cisna,
14:43
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 

Haben Sie einen Fehler auf der Seite bemerkt? Melden Sie das

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information über die Datenverarbeitung und über CookiesdateiIm Bezug auf datehnschutz-Grundverordnung DSGVO werden die personenbezogenen Daten von uns verarbeitet. Detaill sind in Privatpolitik zu finden. Gleichzeitig informieren, dass Servis www nuzt Cookiesdatei. Wenn man den Servis benuzt, so werden die gespeichert oder benuzt
. Um mehr Information zu bekommen, sollte man sich mit unseren Mehr Informationen finden Sie in Richtlinien zur Nutzung von Cookies. vertraut zu machen.
schliessen
Warten Sie bitte
Fahrplanauskunft