e-podroznik.pl Call CentreMöchten Sie den Fahrplan prüfen und Ticket kaufen?
Rufen Sie an 703402802Rund um die Uhr
Kosten: 2,58 PLN mit MwSt/Min
Bereitgestellt von Progress Plus s.c.
Call Center gibt Auskunft sowohl über Verbindungen als auch über Fahrpreise und ermöglicht Ticket übers Telefon zu kaufen. Rund um die Uhr erreichbar,
365 Tage im Jahr.

Rufen Sie aus dem Ausland?
Bitte auf Ländervorwahl achten
Informationen ausblenden

MESZNA

Meszna, Gemeinde Wilkowice

 

ACHTUNG: An der Informationstafel werden nicht alle Abfahrten zu Zwischenstationen angezeigt. Wenn Sie alle Ergebnisse für Zwischenstationen ansehen möchten, benutzen Sie Verbindungssuchmaschine

 Bezeichnungen
13:20einfache Verbindung
13:20Beschleunigte, Schnell- oder Expressverbindung
Bei der Verbindung wird keine Legende angezeigt
Name und Art des Beförderers:
FernbusMinibus

OrtAbfahrten

Bielsko-Biała

04:57
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
04:58
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
05:04
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
05:05
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:08
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursują 01.11 i 11.11
  • nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
05:08
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • dodatkowo kursuje 24, 27, 30, 31 grudnia
05:11
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
05:13
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:16
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
05:56
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
06:03
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
06:08
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:18
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
06:24
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku i niedziele
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
06:27
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
06:39
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2 maja
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
06:42
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25, 26.XII, 01.I, 1 i 2 dzień św.Wielkanocnych
06:55
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs z pierwszeństwem dla osób niepełnosprawnych.
06:58
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
07:02
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
07:03
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
07:08
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 2 maja i piątek po Bożym Ciele
07:14
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
07:16
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
07:18
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • dodatkowo kursuje 24, 27, 30, 31 grudnia
07:23
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
07:38
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2 maja
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
07:42
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25, 26.XII, 01.I, 1 i 2 dzień św.Wielkanocnych
07:48
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:52
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • kursuje w soboty
07:58
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursują 01.11 i 11.11
08:06
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
08:14
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:15
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
08:19
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
08:22
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
08:24
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
08:41
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
08:47
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
08:58
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
09:03
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 2 maja
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w Boże Ciało
09:21
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
09:22
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:22
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
  • Nie kursuje w Święta
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
09:29
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
09:34
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
09:42
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
09:43
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:47
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • dodatkowo kursuje 24, 27, 30, 31 grudnia
10:14
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
10:17
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
10:23
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kurusje 1.05-3.05
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursują 01.11 i 11.11
10:43
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
10:53
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
10:58
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • dodatkowo kursuje 24, 27, 30, 31 grudnia
11:08
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
11:14
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
11:33
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:43
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:46
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
11:52
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
12:09
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
12:17
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
12:23
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
12:42
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 2 maja i piątek po Bożym Ciele
12:48
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
12:58
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
13:00
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:02
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
13:03
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • dodatkowo kursuje 24, 27, 30, 31 grudnia
13:04
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
13:11
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
13:12
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
13:13
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
13:18
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 2 maja
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w Boże Ciało
13:42
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
13:53
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:10
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:11
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
14:13
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
14:19
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:53
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:53
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
15:02
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:03
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:09
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
15:14
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
15:16
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
15:17
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
15:30
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:38
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
15:42
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
15:42
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • dodatkowo kursuje 27 i 30 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
15:53
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
15:58
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kurusje 1.05-3.05
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursują 01.11 i 11.11
16:01
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
16:12
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:28
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
16:36
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
16:39
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs z pierwszeństwem dla osób niepełnosprawnych.
16:42
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:48
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
17:13
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
17:33
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
17:35
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24,31.XII.
17:41
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
17:42
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
17:56
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
17:58
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kurusje 1.05-3.05
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursują 01.11 i 11.11
18:06
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:16
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
18:33
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:43
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • dodatkowo kursuje 27 i 30 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
18:45
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25, 26.XII, 01.I, 1 i 2 dzień św.Wielkanocnych
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
18:48
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
18:59
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
19:22
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
19:53
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
20:05
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24,31.XII.
20:24
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
20:57
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
21:03
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:03
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • dodatkowo kursuje 27 i 30 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
21:04
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:11
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
21:18
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kurusje 1.05-3.05
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursują 01.11 i 11.11
22:16
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
über: Bystra,
04:46
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:55
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:11
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:55
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:16
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
07:42
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:07
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
09:10
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:53
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:08
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
12:49
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
13:57
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:42
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
18:57
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24,31.XII.
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:31
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
21:07
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24,31.XII.
21:19
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
über: Buczkowice, Rybarzowice, Wilkowice,
06:49
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
09:49
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
10:59
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
12:44
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:43
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25, 26.XII, 01.I, 1 i 2 dzień św.Wielkanocnych
13:53
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:56
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:54
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:59
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:39
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24,31.XII.
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Kalna

über: Buczkowice, Godziszka,
05:34
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:29
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
07:39
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
08:29
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:29
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
  • Nie kursuje w Święta
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:19
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:29
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:23
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:49
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:43
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:53
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24,31.XII.
18:03
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25, 26.XII, 01.I, 1 i 2 dzień św.Wielkanocnych
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:19
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24,31.XII.
 

Leśna

15:20
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 2 maja i piątek po Bożym Ciele
22:15
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
 

Rybarzowice

06:26
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:36
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:56
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:56
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
09:11
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:46
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:56
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:56
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:46
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
13:16
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:26
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:26
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:56
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:54
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:56
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:51
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:56
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
19:36
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
22:36
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
über: Buczkowice,
06:49
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
09:49
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
10:59
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
12:44
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:43
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25, 26.XII, 01.I, 1 i 2 dzień św.Wielkanocnych
13:53
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:56
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:54
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:59
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:39
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24,31.XII.
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Słotwina

06:57
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2 maja
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
07:52
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
09:12
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
16:02
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
 

Szczyrk

06:35
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
07:35
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
07:35
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
08:30
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
09:20
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
09:20
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
10:18
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
11:15
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
12:00
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
12:00
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
13:35
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
14:35
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
15:20
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
16:00
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
16:00
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
16:40
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
17:35
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
17:35
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 stycznia
18:40
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie i nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
19:50
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
20:00
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
22:35
UT Stanisław Żądło

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
über: Buczkowice,
05:10
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:39
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:09
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
06:40
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
07:19
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:40
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
08:09
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:39
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
09:39
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:40
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
11:39
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
12:09
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:40
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
13:20
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:13
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
14:43
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
15:03
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
15:10
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:43
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
16:13
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
17:10
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
18:13
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
19:20
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
20:19
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
21:20
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
21:59
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
22:50
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
22:55
PKS Bielsko-Biała S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w niedziele i dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, oraz w 1-szy dzień św.Wielkanocnych
  • nie kursuje 24,31.XII. oraz w Wielką Sobotę
 

Twardorzeczka

06:30
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
14:30
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
22:30
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
 

Żywiec

06:10
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
06:23
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kurusje 1.05-3.05
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursują 01.11 i 11.11
06:25
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • dodatkowo kursuje 24, 27, 30, 31 grudnia
07:05
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
07:38
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
08:00
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • dodatkowo kursuje 24, 27, 30, 31 grudnia
08:15
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 2 maja i piątek po Bożym Ciele
08:28
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2 maja
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
08:40
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
08:50
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • dodatkowo kursuje 24, 27, 30, 31 grudnia
09:35
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
09:58
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 2 maja
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w Boże Ciało
10:15
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
10:48
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 2 maja
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w Boże Ciało
10:55
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • dodatkowo kursuje 24, 27, 30, 31 grudnia
11:18
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze i w niedziele
  • nie kurusje 1.05-3.05
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:35
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • dodatkowo kursuje 24, 27, 30, 31 grudnia
11:45
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
11:58
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja
12:48
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
13:20
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
13:53
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kurusje 1.05-3.05
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursują 01.11 i 11.11
14:15
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
14:15
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
14:25
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • dodatkowo kursuje 24, 27, 30, 31 grudnia
14:28
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kurusje 1.05-3.05
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:53
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
15:33
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
15:40
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 2 maja i piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
15:40
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
16:15
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
16:25
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • dodatkowo kursuje 27 i 30 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
16:43
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kurusje 1.05-3.05
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursują 01.11 i 11.11
16:55
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
17:43
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
18:00
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
18:25
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
18:38
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kurusje 1.05-3.05
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursują 01.11 i 11.11
19:25
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 6 stycznia
20:23
Przewóz Osób Jolanta Mrowiec

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kurusje 1.05-3.05
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursują 01.11 i 11.11
20:35
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, oprócz 16.08
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 30 oraz 31 grudnia
22:20
Travel-Bus Robert Dziewit

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • dodatkowo kursuje 27 i 30 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
 

Haben Sie einen Fehler auf der Seite bemerkt? Melden Sie das

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information über die Datenverarbeitung und über CookiesdateiIm Bezug auf datehnschutz-Grundverordnung DSGVO werden die personenbezogenen Daten von uns verarbeitet. Detaill sind in Privatpolitik zu finden. Gleichzeitig informieren, dass Servis www nuzt Cookiesdatei. Wenn man den Servis benuzt, so werden die gespeichert oder benuzt
. Um mehr Information zu bekommen, sollte man sich mit unseren Mehr Informationen finden Sie in Richtlinien zur Nutzung von Cookies. vertraut zu machen.
schliessen
Warten Sie bitte
Fahrplanauskunft