e-podroznik.pl Call CentreMöchten Sie den Fahrplan prüfen und Ticket kaufen?
Rufen Sie an 703402802Rund um die Uhr
Kosten: 2,58 PLN mit MwSt/Min
Bereitgestellt von Progress Plus s.c.
Call Center gibt Auskunft sowohl über Verbindungen als auch über Fahrpreise und ermöglicht Ticket übers Telefon zu kaufen. Rund um die Uhr erreichbar,
365 Tage im Jahr.

Rufen Sie aus dem Ausland?
Bitte auf Ländervorwahl achten
Informationen ausblenden

KIELCE, TYMCZASOWY DWORZEC AUTOBUSOWY PLAC NIEPODLEGŁOŚCI/ PKP

Kielce, Gemeinde M. Kielce

 

ACHTUNG: An der Informationstafel werden nicht alle Abfahrten zu Zwischenstationen angezeigt. Wenn Sie alle Ergebnisse für Zwischenstationen ansehen möchten, benutzen Sie Verbindungssuchmaschine

 Bezeichnungen
13:20einfache Verbindung
13:20Beschleunigte, Schnell- oder Expressverbindung
Bei der Verbindung wird keine Legende angezeigt
Name und Art des Beförderers:
MinibusFernbus

OrtAbfahrten

Biłgoraj

über: Sandomierz, Stalowa Wola,
13:40
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje cały rok
  • KURS POSPIESZNY
 

Busko-Zdrój

11:35
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Chmielowice

06:50
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
08:50
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
10:45
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 2 maja, w piatek po Bozym Ciele oraz 2 listopada
  • Nie kursuje w wakacje
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
11:05
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
12:50
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
15:10
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:10
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Częstochowa

04:40
DEXTUR

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
07:45
DEXTUR

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
11:50
DEXTUR

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, w Wielką Sobotę oraz 2 maja
14:10
DEXTUR

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Dąbrowa Górnicza

12:50
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
 

Dąbrowa Tarnowska

23:55
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 

Gdańsk

über: Łódź, Włocławek, Toruń,
20:35
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje kursuje w lipcu i sierpniu w czwartki, piątki, soboty, niedziele do 30 sierpnia
 

Gdynia

über: Łódź, Włocławek, Toruń, Gdańsk,
20:35
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje kursuje w lipcu i sierpniu w czwartki, piątki, soboty, niedziele do 30 sierpnia
 

Jastrzębia Góra

über: Łódź, Włocławek, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Władysławowo,
20:35
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje kursuje w lipcu i sierpniu w czwartki, piątki, soboty, niedziele do 30 sierpnia
 

Katowice

über: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec,
12:50
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
 

Końskie

07:15
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:35
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:25
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:45
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:00
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:45
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:45
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:25
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:45
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
14:15
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:45
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:45
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:45
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:30
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
17:45
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:10
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:15
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Kraśnik

über: Nowa Słupia, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów,
13:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kurs przyspieszony
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • Nie kursuje 26 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
 

Krynica-Zdrój

über: Dąbrowa Tarnowska, Tarnów,
23:55
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
über: Busko-Zdrój, Tarnów,
11:35
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Lipsko

über: Nowa Słupia, Waśniów, Ostrowiec Świętokrzyski, Bałtów, Solec nad Wisłą,
13:10
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
 

Lublin

über: Nowa Słupia, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Kraśnik, Niedrzwica Duża,
13:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kurs przyspieszony
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • Nie kursuje 26 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
 

Łódź

08:30
Muszkieter

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w poniedziałki i wtorki oraz od czwartku do niedzieli
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotą oraz 12 listopada 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz 2 maja
20:35
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje kursuje w lipcu i sierpniu w czwartki, piątki, soboty, niedziele do 30 sierpnia
über: Piotrków Trybunalski,
15:30
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje cały rok
  • KURS POSPIESZNY
 

Łukowa

06:45
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 30.12.
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
07:35
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje dodatkowo 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty, nie kursuje w święta
  • dodatkowo kursuje 27 i 30.12.
  • kursuje dodatkowo w piątek po Bożym Ciele
08:05
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 30.12.
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
09:25
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
10:25
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27 i 30.12.
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:10
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
13:15
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27 i 30.12.
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:55
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
14:40
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27 i 30.12.
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:40
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 27 i 30.12.
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:15
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
17:20
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27 i 30.12.
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:10
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
19:20
Spider-Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo w piątek po Bożym Ciele
 

Ostrowiec Świętokrzyski

23:20
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w niedziele i święta
  • Nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • Kurs przyspieszony
über: Nowa Słupia,
13:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kurs przyspieszony
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • Nie kursuje 26 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
über: Sadowie,
06:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje kursuje w lipcu i sierpniu w piątki, soboty, niedziele, poniedziałki do 30 sierpnia
über: Nowa Słupia, Waśniów,
08:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
08:20
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
09:30
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
10:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
12:20
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
13:10
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
14:10
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
16:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
17:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
17:55
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni robocze nie będące dniami nauki szkolnej
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
19:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
19:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
20:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
über: Nowa Słupia, Momina,
11:30
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Ożarów

über: Nowa Słupia, Ostrowiec Świętokrzyski,
13:40
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kurs przyspieszony
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • Nie kursuje 26 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
über: Nowa Słupia, Waśniów, Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów,
15:00
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
über: Nowa Słupia, Momina, Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów,
11:30
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Piotrków Trybunalski

15:30
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje cały rok
  • KURS POSPIESZNY
 

Radom

01:00
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
05:55
Muszkieter

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 XII 01 I w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 2 maja oraz 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31 grudnia
  • nie kursuje 6 stycznia
07:20
Muszkieter

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje 24 i 31 grudzień
  • nie kursuje 2 maja oraz 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielką Sobotą oraz 12 listopada 2018 roku
10:40
Muszkieter

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 24-26 grudnia, w Wielką Sobotę, w 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 24 grudnia
  • nie kursuje 6 stycznia
  • nie kursuje 1. i 11. listopada
14:25
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:30
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje od poniedziałku do piatku
  • kursuje w soboty
16:43
Muszkieter

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
  • kursuje dodatkowo w Poniedziałek Wielkanocny
  • dodatkowo kursuje 6 I 2018
17:15
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w niedziele
 

Sandomierz

11:15
PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
13:40
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje cały rok
  • KURS POSPIESZNY
 

Solec-Zdrój

12:30
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Sosnowiec

über: Dąbrowa Górnicza,
12:50
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
 

Stalowa Wola

über: Sandomierz,
13:40
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje cały rok
  • KURS POSPIESZNY
 

Stąporków

12:35
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16 sierpnia
 

Tarnobrzeg

über: Sandomierz,
11:15
PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
 

Tarnów

über: Dąbrowa Tarnowska,
23:55
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
über: Busko-Zdrój,
11:35
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Toruń

über: Łódź, Włocławek,
20:35
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje kursuje w lipcu i sierpniu w czwartki, piątki, soboty, niedziele do 30 sierpnia
 

Warszawa

über: Radom,
01:00
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
05:55
Muszkieter

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 XII 01 I w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 2 maja oraz 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31 grudnia
  • nie kursuje 6 stycznia
07:20
Muszkieter

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje 24 i 31 grudzień
  • nie kursuje 2 maja oraz 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielką Sobotą oraz 12 listopada 2018 roku
10:40
Muszkieter

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 24-26 grudnia, w Wielką Sobotę, w 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 24 grudnia
  • nie kursuje 6 stycznia
  • nie kursuje 1. i 11. listopada
14:25
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:30
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje od poniedziałku do piatku
  • kursuje w soboty
16:43
Muszkieter

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
  • kursuje dodatkowo w Poniedziałek Wielkanocny
  • dodatkowo kursuje 6 I 2018
17:15
Polonus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w niedziele
 

Włocławek

über: Łódź,
20:35
PKS w Ostrowcu Św. S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • KURS POSPIESZNY
  • Kursuje kursuje w lipcu i sierpniu w czwartki, piątki, soboty, niedziele do 30 sierpnia
 

Zamość

über: Sandomierz, Stalowa Wola, Biłgoraj, Zwierzyniec, Szczebrzeszyn,
13:40
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje cały rok
  • KURS POSPIESZNY
 

Haben Sie einen Fehler auf der Seite bemerkt? Melden Sie das

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information über die Datenverarbeitung und über CookiesdateiIm Bezug auf datehnschutz-Grundverordnung DSGVO werden die personenbezogenen Daten von uns verarbeitet. Detaill sind in Privatpolitik zu finden. Gleichzeitig informieren, dass Servis www nuzt Cookiesdatei. Wenn man den Servis benuzt, so werden die gespeichert oder benuzt
. Um mehr Information zu bekommen, sollte man sich mit unseren Mehr Informationen finden Sie in Richtlinien zur Nutzung von Cookies. vertraut zu machen.
schliessen
Warten Sie bitte
Fahrplanauskunft