e-podroznik.pl Call CentreMöchten Sie den Fahrplan prüfen und Ticket kaufen?
Rufen Sie an 703402802Rund um die Uhr
Kosten: 2,58 PLN mit MwSt/Min
Bereitgestellt von Progress Plus s.c.
Call Center gibt Auskunft sowohl über Verbindungen als auch über Fahrpreise und ermöglicht Ticket übers Telefon zu kaufen. Rund um die Uhr erreichbar,
365 Tage im Jahr.

Rufen Sie aus dem Ausland?
Bitte auf Ländervorwahl achten
Informationen ausblenden

PUZNÓWKA

Puznówka, Gemeinde Pilawa

 

ACHTUNG: An der Informationstafel werden nicht alle Abfahrten zu Zwischenstationen angezeigt. Wenn Sie alle Ergebnisse für Zwischenstationen ansehen möchten, benutzen Sie Verbindungssuchmaschine

 Bezeichnungen
13:20einfache Verbindung
13:20Beschleunigte, Schnell- oder Expressverbindung
Bei der Verbindung wird keine Legende angezeigt
Name und Art des Beförderers:
MinibusFernbus

OrtAbfahrten

Dęblin

08:33
Banachbus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
20:33
Banachbus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Wigilię i Sylwestra
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1maja
 

Garwolin

20:01
PKS w Łukowie S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 

Kazimierz Dolny

08:28
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje 1.05.- 30.09.
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w soboty, kursuje w niedziele
09:11
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w I dzień Świąt Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia (Nowy Rok)
  • nie kuruje w Poniedziałek Wielkanocny
10:36
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
11:41
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
13:31
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • nie kuruje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 26 i 30 grudnia
  • nie kursuje 1 i 2 stycznia
13:56
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
15:26
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
16:41
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
18:06
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
18:56
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
19:41
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
20:56
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
21:56
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • kursuje w: poniedziałki, piątki, soboty i niedziele
  • nie kursuje w dniach 24 oraz 31 grudnia
 

Łuków

08:54
P.H.U. Wers-Pol

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 12 listopada
11:49
P.H.U. Wers-Pol

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 12 listopada
13:24
P.H.U. Wers-Pol

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 11 listopada
14:16
PKS w Łukowie S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
17:14
P.H.U. Wers-Pol

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 1 i 3 maja
19:24
P.H.U. Wers-Pol

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • kursuje od piątku do niedzieli
  • kursuje dodatkowo 11.11.
über: Garwolin, Żelechów, Krzywda,
20:01
PKS w Łukowie S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 

Maciejowice

20:24
JR Sowińscy

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
 

Oronne

08:28
JR Sowińscy

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
18:19
JR Sowińscy

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 

Sobolew

09:08
JR Sowińscy

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
16:58
JR Sowińscy

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 

Stoczek Łukowski

17:20
Wisiński Przewozy Autokarowe

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
 

Szyszki

08:19
Wisiński Przewozy Autokarowe

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
16:35
Wisiński Przewozy Autokarowe

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
17:19
Wisiński Przewozy Autokarowe

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w soboty oprócz świąt
  • Kursuje w piątek po dniu BC
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
20:19
Wisiński Przewozy Autokarowe

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
 

Warszawa

04:38
Wisiński Przewozy Autokarowe

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
04:51
JR Sowińscy

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
05:03
Wisiński Przewozy Autokarowe

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
05:11
JR Sowińscy

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
05:14
Banachbus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w święta
  • Kursuje dodatkowo w BC
05:16
P.H.U. Wers-Pol

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 1 i 3 maja
05:31
JR Sowińscy

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
05:37
Wisiński Przewozy Autokarowe

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
06:00
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w I dzień Świąt Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia (Nowy Rok)
  • nie kuruje w Poniedziałek Wielkanocny
06:06
Banachbus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni świąteczne
06:11
JR Sowińscy

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
06:55
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia (Nowy Rok)
07:21
P.H.U. Wers-Pol

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 15.08
  • nie kursuje 1 i 3 maja
08:16
P.H.U. Wers-Pol

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada
08:53
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
09:41
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • nie kuruje w Poniedziałek Wielkanocny
  • Nie kursuje 26 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia (Nowy Rok)
10:15
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
11:22
PKS w Łukowie S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • NIE KURSUJE W DNIU 1. I, W DWA DNI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 1 MAJA ; W DZIEŃ BOŻEGO CIAŁA ; 15 SIERPNIA ORAZ 1 LISTOPADA
12:00
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
12:51
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
14:21
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
14:26
P.H.U. Wers-Pol

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 1 i 3 maja
15:42
PKS w Łukowie S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
15:55
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
16:31
P.H.U. Wers-Pol

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
16:38
Wisiński Przewozy Autokarowe

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
16:45
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
17:02
Banachbus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Wigilię i Sylwestra
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:09
JR Sowińscy

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
18:15
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
19:51
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • kursuje w: poniedziałki, piątki, soboty i niedziele
  • nie kursuje w dniach 24 oraz 31 grudnia
21:20
Halobus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje 1.05.- 30.09.
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • kursuje w piątki
  • kursuje w soboty, kursuje w niedziele
 

Haben Sie einen Fehler auf der Seite bemerkt? Melden Sie das

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information über die Datenverarbeitung und über CookiesdateiIm Bezug auf datehnschutz-Grundverordnung DSGVO werden die personenbezogenen Daten von uns verarbeitet. Detaill sind in Privatpolitik zu finden. Gleichzeitig informieren, dass Servis www nuzt Cookiesdatei. Wenn man den Servis benuzt, so werden die gespeichert oder benuzt
. Um mehr Information zu bekommen, sollte man sich mit unseren Mehr Informationen finden Sie in Richtlinien zur Nutzung von Cookies. vertraut zu machen.
schliessen
Warten Sie bitte
Fahrplanauskunft