e-podroznik.pl Call CentreMöchten Sie den Fahrplan prüfen und Ticket kaufen?
Rufen Sie an 703402802Rund um die Uhr
Kosten: 2,58 PLN mit MwSt/Min
Bereitgestellt von Progress Plus s.c.
Call Center gibt Auskunft sowohl über Verbindungen als auch über Fahrpreise und ermöglicht Ticket übers Telefon zu kaufen. Rund um die Uhr erreichbar,
365 Tage im Jahr.

Rufen Sie aus dem Ausland?
Bitte auf Ländervorwahl achten
Informationen ausblenden

MIANOWICE

Mianowice, Gemeinde Damnica

 

ACHTUNG: An der Informationstafel werden nicht alle Abfahrten zu Zwischenstationen angezeigt. Wenn Sie alle Ergebnisse für Zwischenstationen ansehen möchten, benutzen Sie Verbindungssuchmaschine

 Bezeichnungen
13:20einfache Verbindung
13:20Beschleunigte, Schnell- oder Expressverbindung
Bei der Verbindung wird keine Legende angezeigt
Name und Art des Beförderers:
FernbusMinibus

OrtAbfahrten

Cecenowo

über: Damnica, Główczyce, Stowięcino,
07:16
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Kursuje w soboty
07:56
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkol. przerw świątecznych
14:36
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • Kursuje również od 29.VI do 30.VI.2020
15:36
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Kursuje w soboty
15:36
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:26
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
 

Damnica

06:55
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
07:16
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Kursuje w soboty
07:17
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:17
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
07:56
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkol. przerw świątecznych
13:06
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:36
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • Kursuje również od 29.VI do 30.VI.2020
14:41
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
15:05
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
15:36
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Kursuje w soboty
15:36
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:49
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:26
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
17:46
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
21:36
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
 

Damno

05:51
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
17:01
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Dąbrówno

19:19
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
über: Łupawa,
07:57
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:47
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Kursuje w soboty
17:07
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
 

Gdańsk

über: Gdynia,
02:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 25.12, 26.12. i 01.01.
06:07
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 25.12, 26.12. i 01.01.
07:27
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 25.12, 26.12. i 01.01.
10:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
12:07
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje we wtorki, srody, czwartki, soboty i niedziele
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
12:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w poniedziałki
14:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje we wtorki
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
15:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele
  • Nie kursuje 25.12.
18:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w czwartki
  • kursuje w piątki
  • kursuje w niedziele
20:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje we wtorki
  • kursuje w środy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
22:07
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje we wtorki
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
23:07
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele
  • Nie kursuje 25.12.
 

Gdynia

02:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 25.12, 26.12. i 01.01.
06:07
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 25.12, 26.12. i 01.01.
07:27
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 25.12, 26.12. i 01.01.
10:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
12:07
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje we wtorki, srody, czwartki, soboty i niedziele
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
12:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w poniedziałki
14:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje we wtorki
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
15:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele
  • Nie kursuje 25.12.
18:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w czwartki
  • kursuje w piątki
  • kursuje w niedziele
20:37
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje we wtorki
  • kursuje w środy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
22:07
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje we wtorki
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
23:07
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele
  • Nie kursuje 25.12.
 

Główczyce

05:51
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:51
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
08:21
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:21
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
09:51
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:26
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
11:41
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:51
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:51
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
14:51
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:51
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
17:01
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:31
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • kursuje w soboty
18:31
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
20:31
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
über: Damnica,
07:16
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Kursuje w soboty
07:56
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkol. przerw świątecznych
13:06
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:36
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • Kursuje również od 29.VI do 30.VI.2020
15:36
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Kursuje w soboty
15:36
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:49
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:26
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
17:46
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
21:36
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
 

Koszalin

01:23
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
02:53
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w środy
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje 25.XII i 1.I
03:53
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i soboty
  • Nie kursuje 26 grudnia
07:23
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 25.12, 26.12. i 01.01.
12:28
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w poniedziałki
12:53
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje we wtorki, srody, czwartki, soboty i niedziele
  • nie kursuje 25.12, 26.12. i 01.01.
13:23
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w piątki
15:23
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 25.12, 26.12. i 01.01.
17:53
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
20:08
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
22:23
air-transfer.pl

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24.12, 25.12 i 31.12
 

Lębork

über: Łupawa, Potęgowo,
12:19
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Łebień

14:26
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:26
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
15:31
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Pobłocie

über: Damnica, Główczyce, Stowięcino,
13:06
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:46
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Potęgowo

über: Poganice,
09:33
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
11:53
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
über: Łupawa,
12:19
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
über: Łupawa, Dąbrówno,
07:57
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
über: Łupawa, Wargowo,
15:47
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Rzechcino

über: Łupawa, Wargowo, Potęgowo,
15:47
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Słupsk

05:51
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
05:51
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
07:01
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
07:01
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:01
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:07
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:07
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:18
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
07:18
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
08:01
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
09:27
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:29
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
10:19
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:27
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
10:52
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:27
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
12:42
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:02
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:02
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
16:02
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:02
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
18:12
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:12
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
18:31
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
19:52
NORD EXPRESS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
20:29
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
über: Damnica,
07:17
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
über: Redzikowo,
06:03
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w okresie ferii letnich
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:03
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • Kursuje w soboty
06:05
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
06:54
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
07:18
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
07:55
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:38
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
10:06
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
10:36
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:04
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Świecichowo

über: Damnica,
06:55
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Wielogłowy

14:30
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
15:59
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Wolinia

über: Damnica, Główczyce, Rzuszcze,
15:49
PKS w Słupsku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Haben Sie einen Fehler auf der Seite bemerkt? Melden Sie das

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information über die Datenverarbeitung und über CookiesdateiIm Bezug auf datehnschutz-Grundverordnung DSGVO werden die personenbezogenen Daten von uns verarbeitet. Detaill sind in Privatpolitik zu finden. Gleichzeitig informieren, dass Servis www nuzt Cookiesdatei. Wenn man den Servis benuzt, so werden die gespeichert oder benuzt
. Um mehr Information zu bekommen, sollte man sich mit unseren Mehr Informationen finden Sie in Richtlinien zur Nutzung von Cookies. vertraut zu machen.
schliessen
Warten Sie bitte
Fahrplanauskunft