e-podroznik.pl Call CentreMöchten Sie den Fahrplan prüfen und Ticket kaufen?
Rufen Sie an 703402802Rund um die Uhr
Kosten: 2,58 PLN mit MwSt/Min
Bereitgestellt von Progress Plus s.c.
Call Center gibt Auskunft sowohl über Verbindungen als auch über Fahrpreise und ermöglicht Ticket übers Telefon zu kaufen. Rund um die Uhr erreichbar,
365 Tage im Jahr.

Rufen Sie aus dem Ausland?
Bitte auf Ländervorwahl achten
Informationen ausblenden

GILÓW

Gilów, Gemeinde Bliżyn

 

ACHTUNG: An der Informationstafel werden nicht alle Abfahrten zu Zwischenstationen angezeigt. Wenn Sie alle Ergebnisse für Zwischenstationen ansehen möchten, benutzen Sie Verbindungssuchmaschine

 Bezeichnungen
13:20einfache Verbindung
13:20Beschleunigte, Schnell- oder Expressverbindung
Bei der Verbindung wird keine Legende angezeigt
Name und Art des Beförderers:
Minibus

OrtAbfahrten

Końskie

06:13
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • dodatkowo kursuje 1, 2 i 3 maja
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
07:06
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:08
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje 6 stycznia, 1. i 3. maja oraz 11 listopada
  • nie kursuje w Boże Ciało, piątek po Bożym Ciele oraz 1 listopada
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:28
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje 6 stycznia, 1. i 3. maja oraz 11 listopada
  • nie kursuje w Boże Ciało, piątek po Bożym Ciele oraz 1 listopada
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:06
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:53
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 2 V
15:18
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 2 V
18:28
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 2 V
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
 

Niekłań Wielki

13:48
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
14:13
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 15 sierpnia
 

Skarżysko-Kamienna

06:15
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
06:19
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
06:36
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:54
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje 6 stycznia, 1. i 3. maja oraz 11 listopada
  • kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wigilię i Boże Ciało
07:16
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:30
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
07:34
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
08:14
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
08:36
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
08:43
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:19
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • w okresie 17.06-31.08 2019 kursuje tylko w soboty
09:37
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Boże Ciało, piątek po Bożym Ciele oraz 1 listopada
  • nie kursuje 6 stycznia, 1. i 3. maja oraz 11 listopada
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:42
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • kursuje dodatkowo 9 czerwca 2019 roku
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
10:06
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:31
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:36
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
10:54
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
11:19
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • w okresie 17.06-31.08 2019 kursuje tylko w soboty
  • kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
11:44
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
  • kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
11:47
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Boże Ciało i 1 listopada
  • nie kursuje 6 stycznia, 1. i 3. maja oraz 11 listopada
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:11
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:36
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
12:44
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 31 X
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
13:01
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:19
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
  • kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 6 stycznia, 1. i 3. maja oraz 11 listopada
13:41
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:59
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • nie kursuje 31 X
  • kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
14:06
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:17
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
14:19
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 6 stycznia, 1. i 3. maja oraz 11 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
14:44
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
15:04
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
15:19
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
15:21
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:44
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
15:56
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:21
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:31
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
16:37
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 2 V
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
16:39
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
17:19
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
17:34
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
17:37
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • Nie kursuje w dniu 1.I, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje 6 stycznia, 1. i 3. maja oraz 11 listopada
  • kursuje 16-17.08
17:39
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:34
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • w okresie 17.06-31.08 2019 kursuje tylko w sobotę i niedzielę
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
19:37
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
 

Stąporków

06:07
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • w okresie 17.06-31.08 2019 kursuje tylko w sobotę i niedzielę
  • kursuje dodatkowo 9 czerwca 2019 roku
07:09
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
07:24
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • w okresie 17.06-31.08 2019 kursuje tylko w soboty
08:04
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
08:49
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:09
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
09:19
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
09:34
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:44
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:04
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
10:24
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
  • kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 6 stycznia, 1. i 3. maja oraz 11 listopada
10:59
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • w okresie 17.06-31.08 2019 kursuje tylko w soboty
11:14
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
11:44
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
12:29
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje 6 stycznia, 1. i 3. maja oraz 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
12:49
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
13:19
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:04
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię i 2 maja
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
14:32
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje 6 stycznia, 1. i 3. maja oraz 11 listopada
  • kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w Boże Ciało oraz 24. i 31 XII
14:54
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:14
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
15:26
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 17.06-31.08 2019
15:39
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:44
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
16:04
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
16:44
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
17:04
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:24
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:39
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:24
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24, 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
18:54
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje w dniu 1.I, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje 6 stycznia, 1. i 3. maja oraz 11 listopada
  • nie kursuje w Boże Ciało oraz 24. i 31 XII
19:23
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Wielka Wieś

16:13
PLATER'S

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Haben Sie einen Fehler auf der Seite bemerkt? Melden Sie das

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information über die Datenverarbeitung und über CookiesdateiIm Bezug auf datehnschutz-Grundverordnung DSGVO werden die personenbezogenen Daten von uns verarbeitet. Detaill sind in Privatpolitik zu finden. Gleichzeitig informieren, dass Servis www nuzt Cookiesdatei. Wenn man den Servis benuzt, so werden die gespeichert oder benuzt
. Um mehr Information zu bekommen, sollte man sich mit unseren Mehr Informationen finden Sie in Richtlinien zur Nutzung von Cookies. vertraut zu machen.
schliessen
Warten Sie bitte
Fahrplanauskunft