e-podroznik.pl Call CentreMöchten Sie den Fahrplan prüfen und Ticket kaufen?
Rufen Sie an 703402802Rund um die Uhr
Kosten: 2,58 PLN mit MwSt/Min
Bereitgestellt von Progress Plus s.c.
Call Center gibt Auskunft sowohl über Verbindungen als auch über Fahrpreise und ermöglicht Ticket übers Telefon zu kaufen. Rund um die Uhr erreichbar,
365 Tage im Jahr.

Rufen Sie aus dem Ausland?
Bitte auf Ländervorwahl achten
Informationen ausblenden

SOSNOWIEC DW. PKP

Sosnowiec, Gemeinde M. Sosnowiec

 

ACHTUNG: An der Informationstafel werden nicht alle Abfahrten zu Zwischenstationen angezeigt. Wenn Sie alle Ergebnisse für Zwischenstationen ansehen möchten, benutzen Sie Verbindungssuchmaschine

 Bezeichnungen
13:20einfache Verbindung
13:20Beschleunigte, Schnell- oder Expressverbindung
Bei der Verbindung wird keine Legende angezeigt
Name und Art des Beförderers:
MinibusFernbus

OrtAbfahrten

Będzin

10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
16:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 24.XII
18:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • kursuje w dniu 23 i 30. XII, 2.I, oraz we wtorek po Świętach Wielkanocnych
  • nie kursuje 24, 25 i 31 grudnia
 

Bielsko-Biała

über: Katowice,
05:05
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 30.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-2.II.2020,6.II.2020-9.II.2020,13.II.2020-16.II.2020,20.II.2020-23.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,1.III.2020,5.III.2020-8.III.2020,12.III.2020-15.III.2020
über: Katowice, Tychy,
11:15
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-23.II.2020,29.II.2020,1.III.2020,7.III.2020-8.III.2020,14.III.2020-15.III.2020
11:45
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 24.II.2020-28.II.2020,2.III.2020-6.III.2020,9.III.2020-13.III.2020,16.III.2020-17.III.2020
19:45
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,2.II.2020-7.II.2020,9.II.2020-14.II.2020,16.II.2020-21.II.2020,23.II.2020-28.II.2020,1.III.2020-6.III.2020,8.III.2020-13.III.2020,15.III.2020-17.III.2020
22:00
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 1.II.2020,8.II.2020,15.II.2020,22.II.2020,29.II.2020,7.III.2020,14.III.2020
 

Bratislava

über: Katowice,
02:00
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 29.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-2.II.2020,5.II.2020-9.II.2020,12.II.2020-16.II.2020,19.II.2020-23.II.2020,26.II.2020-29.II.2020,1.III.2020,4.III.2020-8.III.2020,11.III.2020-15.III.2020
 

Budapest

über: Katowice, Bielsko-Biała,
05:05
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 30.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-2.II.2020,6.II.2020-9.II.2020,13.II.2020-16.II.2020,20.II.2020-23.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,1.III.2020,5.III.2020-8.III.2020,12.III.2020-15.III.2020
über: Katowice, Bratislava,
02:00
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 29.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-2.II.2020,5.II.2020-9.II.2020,12.II.2020-16.II.2020,19.II.2020-23.II.2020,26.II.2020-29.II.2020,1.III.2020,4.III.2020-8.III.2020,11.III.2020-15.III.2020
 

Bukowno

06:38
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:43
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
09:58
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
13:33
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
15:48
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:43
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
18:38
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
 

Busko-Zdrój

über: Dąbrowa Górnicza,
06:43
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
12:03
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • kursuje w niedzielę
über: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Miechów, Książ Wielki, Wodzisław, Pińczów,
10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
16:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 24.XII
18:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • kursuje w dniu 23 i 30. XII, 2.I, oraz we wtorek po Świętach Wielkanocnych
  • nie kursuje 24, 25 i 31 grudnia
 

Bytom

über: Katowice,
09:45
PKS w Kłodzku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 24 - 26 i 31 XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Chmielnik

über: Dąbrowa Górnicza, Pilica, Żarnowiec, Mieronice,
12:05
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje 24 XII
  • Kursuje 31 XII
14:15
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
16:55
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
 

Cieszyn

über: Katowice,
17:45
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-17.III.2020
 

Częstochowa

01:15
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 29.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-2.II.2020,5.II.2020-9.II.2020,12.II.2020-16.II.2020,19.II.2020-23.II.2020,26.II.2020-29.II.2020,1.III.2020,4.III.2020-8.III.2020,11.III.2020-15.III.2020
06:05
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 27.I.2020,30.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-3.II.2020,6.II.2020-10.II.2020,13.II.2020-17.II.2020,20.II.2020-24.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,5.III.2020-9.III.2020,12.III.2020-16.III.2020
07:05
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-24.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,2.III.2020,5.III.2020-7.III.2020,9.III.2020,12.III.2020-14.III.2020,16.III.2020
10:05
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 25.II.2020-26.II.2020,1.III.2020,3.III.2020-4.III.2020,8.III.2020,10.III.2020-11.III.2020,15.III.2020,17.III.2020
14:14
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 6 I
  • nie kursuje 1 stycznia, w Święta Wielkanocne, 25 i 26 grudnia oraz 11 listopada
16:25
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-10.II.2020,13.II.2020-17.II.2020,20.II.2020-24.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,5.III.2020-9.III.2020,12.III.2020-16.III.2020
16:50
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 24.II.2020-28.II.2020,2.III.2020-6.III.2020,9.III.2020-13.III.2020,16.III.2020-17.III.2020
18:55
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-23.II.2020,29.II.2020,1.III.2020,7.III.2020-8.III.2020,14.III.2020-15.III.2020
 

Dąbrowa Górnicza

06:43
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
08:00
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
12:03
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • kursuje w niedzielę
12:05
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty
  • kursuje 24 XII
  • Kursuje 31 XII
14:15
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
16:55
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
über: Będzin,
10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
16:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 24.XII
18:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • kursuje w dniu 23 i 30. XII, 2.I, oraz we wtorek po Świętach Wielkanocnych
  • nie kursuje 24, 25 i 31 grudnia
 

Gdańsk

über: Łódź, Toruń,
00:35
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 27.I.2020,31.I.2020,1.II.2020-3.II.2020,7.II.2020-10.II.2020,14.II.2020-17.II.2020,21.II.2020-24.II.2020,28.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,6.III.2020-9.III.2020,13.III.2020-16.III.2020
 

Gdynia

über: Łódź, Toruń, Gdańsk,
00:35
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 27.I.2020,31.I.2020,1.II.2020-3.II.2020,7.II.2020-10.II.2020,14.II.2020-17.II.2020,21.II.2020-24.II.2020,28.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,6.III.2020-9.III.2020,13.III.2020-16.III.2020
 

Gliwice

über: Katowice, Bytom,
09:45
PKS w Kłodzku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 24 - 26 i 31 XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Katowice

02:00
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 29.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-2.II.2020,5.II.2020-9.II.2020,12.II.2020-16.II.2020,19.II.2020-23.II.2020,26.II.2020-29.II.2020,1.III.2020,4.III.2020-8.III.2020,11.III.2020-15.III.2020
05:05
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 30.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-2.II.2020,6.II.2020-9.II.2020,13.II.2020-16.II.2020,20.II.2020-23.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,1.III.2020,5.III.2020-8.III.2020,12.III.2020-15.III.2020
05:30
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
06:00
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
06:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
06:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
06:40
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
06:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
07:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
07:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
07:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
07:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
07:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
07:50
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wigilię
08:10
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w Wigilię
08:10
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
08:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • Nie kursuje 1 i 3 maja
08:40
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
08:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
08:59
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
09:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
09:10
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
09:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
09:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
09:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
09:45
PKS w Kłodzku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 24 - 26 i 31 XII
  • KURS POSPIESZNY
09:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
09:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
10:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
10:19
OPARKA "DVL" Opara Łukasz

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII
10:20
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
10:28
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • KURSUJE WE WTORKI
10:37
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 1 stycznia, w Święta Wielkanocne, 25 i 26 grudnia oraz 11 listopada
  • nie kursuje 6 I
10:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
11:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
11:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
11:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
11:15
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-23.II.2020,29.II.2020,1.III.2020,7.III.2020-8.III.2020,14.III.2020-15.III.2020
11:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
11:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:45
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 24.II.2020-28.II.2020,2.III.2020-6.III.2020,9.III.2020-13.III.2020,16.III.2020-17.III.2020
11:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
11:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
12:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:19
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
12:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
12:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • dodatkowo kursuje 1 stycznia
12:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
12:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
13:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
13:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
13:40
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
13:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
13:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:10
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
14:10
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
14:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
14:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
14:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:59
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 24.XII
15:00
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
15:00
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
15:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • dodatkowo kursuje 1 stycznia
15:30
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
15:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
15:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
15:50
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
15:53
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
15:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
16:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
16:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:20
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
16:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
17:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • kursuje w dniu 23 i 30. XII, 2.I, oraz we wtorek po Świętach Wielkanocnych
  • nie kursuje 24, 25 i 31 grudnia
17:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
17:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • dodatkowo kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
17:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
17:45
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-17.III.2020
17:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 listopada
17:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
18:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
18:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
18:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
19:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
19:20
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • kursuje w niedzielę
19:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:45
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,2.II.2020-7.II.2020,9.II.2020-14.II.2020,16.II.2020-21.II.2020,23.II.2020-28.II.2020,1.III.2020-6.III.2020,8.III.2020-13.III.2020,15.III.2020-17.III.2020
19:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo kursuje 1 stycznia
19:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
19:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
22:00
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 1.II.2020,8.II.2020,15.II.2020,22.II.2020,29.II.2020,7.III.2020,14.III.2020
 

Kielce

14:12
OPARKA "DVL" Opara Łukasz

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII
über: Dąbrowa Górnicza,
08:00
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
 

Korbielów

über: Katowice, Tychy, Bielsko-Biała,
11:15
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-23.II.2020,29.II.2020,1.III.2020,7.III.2020-8.III.2020,14.III.2020-15.III.2020
 

Kraków

04:50
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 27.I.2020,30.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-3.II.2020,6.II.2020-10.II.2020,13.II.2020-17.II.2020,20.II.2020-24.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,5.III.2020-9.III.2020,12.III.2020-16.III.2020
09:40
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020,3.II.2020-8.II.2020,10.II.2020-15.II.2020,17.II.2020-22.II.2020,24.II.2020-29.II.2020,2.III.2020-7.III.2020,9.III.2020-14.III.2020,16.III.2020-17.III.2020
12:05
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-10.II.2020,13.II.2020-17.II.2020,20.II.2020-24.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,5.III.2020-9.III.2020,12.III.2020-16.III.2020
13:40
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 2.II.2020,9.II.2020,16.II.2020,23.II.2020,1.III.2020,8.III.2020,15.III.2020
 

Kudowa-Zdrój

über: Katowice, Bytom, Gliwice,
09:45
PKS w Kłodzku S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 24 - 26 i 31 XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Łódź

00:35
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 27.I.2020,31.I.2020,1.II.2020-3.II.2020,7.II.2020-10.II.2020,14.II.2020-17.II.2020,21.II.2020-24.II.2020,28.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,6.III.2020-9.III.2020,13.III.2020-16.III.2020
über: Częstochowa,
01:15
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 29.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-2.II.2020,5.II.2020-9.II.2020,12.II.2020-16.II.2020,19.II.2020-23.II.2020,26.II.2020-29.II.2020,1.III.2020,4.III.2020-8.III.2020,11.III.2020-15.III.2020
16:25
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-10.II.2020,13.II.2020-17.II.2020,20.II.2020-24.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,5.III.2020-9.III.2020,12.III.2020-16.III.2020
 

Miechów

über: Będzin, Dąbrowa Górnicza,
10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
16:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 24.XII
18:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • kursuje w dniu 23 i 30. XII, 2.I, oraz we wtorek po Świętach Wielkanocnych
  • nie kursuje 24, 25 i 31 grudnia
 

Olkusz

06:00
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
06:30
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
06:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
06:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
07:00
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
07:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
07:30
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
07:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
07:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
08:00
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
08:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
08:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
08:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
08:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
08:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
09:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
09:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 1 i 3 maja oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
09:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
09:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
10:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
10:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
10:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
11:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
11:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
11:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • kursuje dodatkowo 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
12:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
12:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
12:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
12:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
13:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
13:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
13:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
13:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
  • dodatkowo kursuje 1 stycznia
13:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
13:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
14:10
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
14:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
14:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
14:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
14:40
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
14:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
15:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
15:10
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
15:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
15:20
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:30
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
15:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
15:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • dodatkowo kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
15:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
16:00
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
16:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
16:30
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
16:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
16:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
16:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
17:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05 2018 roku
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
17:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
17:20
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:25
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
17:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
17:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
18:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
  • dodatkowo kursuje 1 stycznia
18:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
18:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
18:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
18:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 12 listopada 2018
18:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje dodatkowo w Poniedziałek Wielkanocny
19:05
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
19:15
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
19:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
19:45
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
19:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
19:55
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
20:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • dodatkowo kursuje 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo 27 i 31 grudnia 2019
20:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 i 31 grudnia 2019
20:35
Kik-Bus Express

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
 

Pińczów

über: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Miechów, Książ Wielki, Wodzisław,
10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
16:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 24.XII
18:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • kursuje w dniu 23 i 30. XII, 2.I, oraz we wtorek po Świętach Wielkanocnych
  • nie kursuje 24, 25 i 31 grudnia
 

Poznań

über: Częstochowa, Łódź,
01:15
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 29.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-2.II.2020,5.II.2020-9.II.2020,12.II.2020-16.II.2020,19.II.2020-23.II.2020,26.II.2020-29.II.2020,1.III.2020,4.III.2020-8.III.2020,11.III.2020-15.III.2020
16:25
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-10.II.2020,13.II.2020-17.II.2020,20.II.2020-24.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,5.III.2020-9.III.2020,12.III.2020-16.III.2020
 

Starachowice

über: Kielce,
14:12
OPARKA "DVL" Opara Łukasz

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII
 

Stąporków

über: Częstochowa,
14:14
DARJAN

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 6 I
  • nie kursuje 1 stycznia, w Święta Wielkanocne, 25 i 26 grudnia oraz 11 listopada
 

Tarnów

über: Kraków,
04:50
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 27.I.2020,30.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-3.II.2020,6.II.2020-10.II.2020,13.II.2020-17.II.2020,20.II.2020-24.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,5.III.2020-9.III.2020,12.III.2020-16.III.2020
 

Toruń

über: Łódź,
00:35
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 27.I.2020,31.I.2020,1.II.2020-3.II.2020,7.II.2020-10.II.2020,14.II.2020-17.II.2020,21.II.2020-24.II.2020,28.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,6.III.2020-9.III.2020,13.III.2020-16.III.2020
 

Tychy

über: Katowice,
11:15
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-23.II.2020,29.II.2020,1.III.2020,7.III.2020-8.III.2020,14.III.2020-15.III.2020
11:45
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 24.II.2020-28.II.2020,2.III.2020-6.III.2020,9.III.2020-13.III.2020,16.III.2020-17.III.2020
19:45
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,2.II.2020-7.II.2020,9.II.2020-14.II.2020,16.II.2020-21.II.2020,23.II.2020-28.II.2020,1.III.2020-6.III.2020,8.III.2020-13.III.2020,15.III.2020-17.III.2020
22:00
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 1.II.2020,8.II.2020,15.II.2020,22.II.2020,29.II.2020,7.III.2020,14.III.2020
 

Ustrzyki Górne

über: Kraków, Tarnów,
04:50
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 27.I.2020,30.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-3.II.2020,6.II.2020-10.II.2020,13.II.2020-17.II.2020,20.II.2020-24.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,5.III.2020-9.III.2020,12.III.2020-16.III.2020
 

Warszawa

über: Częstochowa,
06:05
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 27.I.2020,30.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-3.II.2020,6.II.2020-10.II.2020,13.II.2020-17.II.2020,20.II.2020-24.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,5.III.2020-9.III.2020,12.III.2020-16.III.2020
07:05
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-24.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,2.III.2020,5.III.2020-7.III.2020,9.III.2020,12.III.2020-14.III.2020,16.III.2020
10:05
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 25.II.2020-26.II.2020,1.III.2020,3.III.2020-4.III.2020,8.III.2020,10.III.2020-11.III.2020,15.III.2020,17.III.2020
16:50
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 24.II.2020-28.II.2020,2.III.2020-6.III.2020,9.III.2020-13.III.2020,16.III.2020-17.III.2020
18:55
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-23.II.2020,29.II.2020,1.III.2020,7.III.2020-8.III.2020,14.III.2020-15.III.2020
 

Zakopane

über: Kraków,
12:05
FlixBus

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w dniach: 28.I.2020-31.I.2020,1.II.2020-10.II.2020,13.II.2020-17.II.2020,20.II.2020-24.II.2020,27.II.2020-29.II.2020,1.III.2020-2.III.2020,5.III.2020-9.III.2020,12.III.2020-16.III.2020
 

Haben Sie einen Fehler auf der Seite bemerkt? Melden Sie das

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information über die Datenverarbeitung und über CookiesdateiIm Bezug auf datehnschutz-Grundverordnung DSGVO werden die personenbezogenen Daten von uns verarbeitet. Detaill sind in Privatpolitik zu finden. Gleichzeitig informieren, dass Servis www nuzt Cookiesdatei. Wenn man den Servis benuzt, so werden die gespeichert oder benuzt
. Um mehr Information zu bekommen, sollte man sich mit unseren Mehr Informationen finden Sie in Richtlinien zur Nutzung von Cookies. vertraut zu machen.
schliessen
Warten Sie bitte
Fahrplanauskunft