e-podroznik.pl Call CentreMöchten Sie den Fahrplan prüfen und Ticket kaufen?
Rufen Sie an 703402802Rund um die Uhr
Kosten: 2,58 PLN mit MwSt/Min
Bereitgestellt von Progress Plus s.c.
Call Center gibt Auskunft sowohl über Verbindungen als auch über Fahrpreise und ermöglicht Ticket übers Telefon zu kaufen. Rund um die Uhr erreichbar,
365 Tage im Jahr.

Rufen Sie aus dem Ausland?
Bitte auf Ländervorwahl achten
Informationen ausblenden

KONIACZÓW

Koniaczów, Gemeinde Jarosław

 

ACHTUNG: An der Informationstafel werden nicht alle Abfahrten zu Zwischenstationen angezeigt. Wenn Sie alle Ergebnisse für Zwischenstationen ansehen möchten, benutzen Sie Verbindungssuchmaschine

 Bezeichnungen
13:20einfache Verbindung
13:20Beschleunigte, Schnell- oder Expressverbindung
Bei der Verbindung wird keine Legende angezeigt
Name und Art des Beförderers:
FernbusMinibus

OrtAbfahrten

Horyniec-Zdrój

über: Zapałów, Lubaczów,
08:51
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
14:36
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
 

Jarosław

05:19
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12.11
  • nie kursuje 24, 31 grudnia oraz 7 stycznia
05:21
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
05:21
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
05:58
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:11
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
06:59
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej; nie kursuje w Boże Ciało, 30.04, 02.05 oraz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:11
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 1-5 maja 2019
07:11
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
07:11
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:59
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12.11
  • nie kursuje 24, 31 grudnia oraz 7 stycznia
08:08
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
08:19
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
08:19
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
08:43
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 1-5 maja 2019
09:29
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:51
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
10:28
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 1-5 maja 2019
11:20
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
11:21
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
12:22
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
12:31
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 1-5 maja 2019
12:49
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12.11
  • nie kursuje 24, 31 grudnia oraz 7 stycznia
13:04
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
13:21
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
13:31
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 2 maja
14:23
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 1-5 maja 2019
15:17
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
16:26
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 1-5 maja 2019
16:59
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:13
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
17:58
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
18:53
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
18:59
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej; nie kursuje w Boże Ciało, 30.04, 02.05 oraz 2 i 12.11
  • nie kursuje 31.10
20:51
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w soboty
  • nie kursuje 1-5 maja 2019
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
21:21
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:24
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dni świąteczne
 

Jasionka

über: Rzeszów,
07:02
F.H.-U. Zofia Dej

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Boże Ciało
 

Lipsko

über: Lubaczów,
13:41
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
  • nie kursuje w dniu 24.XII
 

Lubaczów

13:41
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
  • nie kursuje w dniu 24.XII
über: Zapałów,
06:31
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
08:51
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
11:13
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
13:03
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:40
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:36
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
18:30
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała oraz 6.I.,3.V., 15.VIII.,1.XI., 11.XI.
 

Łańcut

über: Przeworsk,
05:22
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
09:16
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:23
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała oraz 6.I.,3.V., 15.VIII.,1.XI., 11.XI.
 

Narol

06:47
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
07:57
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 1-5 maja 2019
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
08:57
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
09:27
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-5 maja 2019
10:37
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
11:22
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 1-5 maja 2019
12:07
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
13:07
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 1-5 maja 2019
14:17
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
15:17
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 1-5 maja 2019
16:17
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
17:17
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-5 maja 2019
17:52
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
18:37
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
19:22
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne oraz 1 stycznia
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje 2 maja
21:17
Afar - Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 

Przeworsk

05:22
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
09:16
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:23
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała oraz 6.I.,3.V., 15.VIII.,1.XI., 11.XI.
 

Rzeszów

07:02
F.H.-U. Zofia Dej

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Boże Ciało
10:17
F.H.-U. Zofia Dej

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Boże Ciało
16:12
F.H.-U. Zofia Dej

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w Wigilie i Sylwestra
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje w dni świąteczne
über: Przeworsk, Łańcut,
05:22
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
09:16
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:23
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała oraz 6.I.,3.V., 15.VIII.,1.XI., 11.XI.
 

Surmaczówka

über: Makowisko,
07:56
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
  • nie kursuje w dniu 24.XII
15:19
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Tomaszów Lubelski

12:27
F.H.-U. Zofia Dej

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Boże Ciało
15:27
F.H.-U. Zofia Dej

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Boże Ciało
20:07
F.H.-U. Zofia Dej

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w Wigilie i Sylwestra
  • nie kursuje 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 XII i 26 XII
  • nie kursuje w dni świąteczne
 

Tuchla

06:23
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12.11
  • nie kursuje 24, 31 grudnia oraz 7 stycznia
07:27
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej; nie kursuje w Boże Ciało, 30.04, 02.05 oraz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:22
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12.11
  • nie kursuje 24, 31 grudnia oraz 7 stycznia
14:23
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12.11
  • nie kursuje 24, 31 grudnia oraz 7 stycznia
15:32
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:27
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dni świąteczne
20:02
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni nauki szkolnej; nie kursuje w Boże Ciało, 30.04, 02.05 oraz 2 i 12.11
  • nie kursuje 31.10
22:23
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dni świąteczne
über: Bobrówka,
06:24
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
11:01
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:24
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
22:24
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Haben Sie einen Fehler auf der Seite bemerkt? Melden Sie das

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information über die Datenverarbeitung und über CookiesdateiIm Bezug auf datehnschutz-Grundverordnung DSGVO werden die personenbezogenen Daten von uns verarbeitet. Detaill sind in Privatpolitik zu finden. Gleichzeitig informieren, dass Servis www nuzt Cookiesdatei. Wenn man den Servis benuzt, so werden die gespeichert oder benuzt
. Um mehr Information zu bekommen, sollte man sich mit unseren Mehr Informationen finden Sie in Richtlinien zur Nutzung von Cookies. vertraut zu machen.
schliessen
Warten Sie bitte
Fahrplanauskunft