e-podroznik.pl Call CentreMöchten Sie den Fahrplan prüfen und Ticket kaufen?
Rufen Sie an 703402802Rund um die Uhr
Kosten: 2,58 PLN mit MwSt/Min
Bereitgestellt von Progress Plus s.c.
Call Center gibt Auskunft sowohl über Verbindungen als auch über Fahrpreise und ermöglicht Ticket übers Telefon zu kaufen. Rund um die Uhr erreichbar,
365 Tage im Jahr.

Rufen Sie aus dem Ausland?
Bitte auf Ländervorwahl achten
Informationen ausblenden

SIANÓW

Sianów, Gemeinde Sianów miasto

 

ACHTUNG: An der Informationstafel werden nicht alle Abfahrten zu Zwischenstationen angezeigt. Wenn Sie alle Ergebnisse für Zwischenstationen ansehen möchten, benutzen Sie Verbindungssuchmaschine

 Bezeichnungen
13:20einfache Verbindung
13:20Beschleunigte, Schnell- oder Expressverbindung
Bei der Verbindung wird keine Legende angezeigt
Name und Art des Beförderers:
FernbusMinibus

OrtAbfahrten

Darłowo

07:52
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
 

Gryfice

über: Koszalin,
17:06
PKS Gryfice Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25.12, 1.01 i w I dzień Świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w 24 i 31.XII
  • KURS POSPIESZNY
17:06
PKS Gryfice Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 25.12, 1.01 i w I dzień Świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w 24 i 31.XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Koszalin

05:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:25
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27.12.
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
05:29
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje w piatek po Bożym Ciele
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • kursuje dodatkowo 24.12., 27.12., 31.12
05:34
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:59
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27.12.
06:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:19
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje w piatek po Bożym Ciele
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • kursuje dodatkowo 24.12., 27.12., 31.12
06:34
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
06:34
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • kursuje w niedziele i święta
07:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
07:05
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
07:09
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:29
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
07:34
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
08:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:09
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • kursuje dodatkowo 24.12., 27.12., 31.12
08:10
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • kursuje dodatkowo 24.12., 27.12., 31.12
08:12
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27.12.
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:29
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
08:34
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
09:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 oraz 1.01
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • kursuej dodatkowo 1 i 11 listopada oraz 26 grudnia
09:14
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27.12.
09:14
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
09:34
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
09:45
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • nie kursuje 27.12.
10:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 oraz 1.01
  • kursuje w niedziele
  • kursuje dodatkowo 1.11, 11.11
  • dodatkowo kursuje 26 XII
10:08
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
10:08
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:34
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:49
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 oraz 1.01
12:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • kursuej dodatkowo 1 i 11 listopada oraz 26 grudnia
12:30
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27.12.
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:34
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:59
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27.12.
13:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
13:04
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
13:08
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:08
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:29
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
13:34
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • kursuej dodatkowo 1 i 11 listopada oraz 26 grudnia
14:14
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje w piatek po Bożym Ciele
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • kursuje dodatkowo 24.12., 27.12., 31.12
14:18
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
14:34
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25.12 oraz 1.01
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • kursuej dodatkowo 1 i 11 listopada oraz 26 grudnia
15:14
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:34
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24 grudnia
15:48
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:48
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:50
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
16:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 24 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • kursuej dodatkowo 1 i 11 listopada oraz 26 grudnia
16:28
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje w piatek po Bożym Ciele
  • kursuje dodatkowo 24.12., 27.12., 31.12
16:29
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 16 sieprnia 2019
16:34
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24.12, 31.12 oraz w Wielką Sobotę
16:59
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 27.12.
17:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 XII
  • kursuje w niedziele
  • kursuej dodatkowo 1 i 11 listopada oraz 26 grudnia
17:06
PKS Gryfice Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25.12, 1.01 i w I dzień Świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w 24 i 31.XII
  • KURS POSPIESZNY
17:06
PKS Gryfice Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 25.12, 1.01 i w I dzień Świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w 24 i 31.XII
  • KURS POSPIESZNY
17:29
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje w piatek po Bożym Ciele
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • kursuje dodatkowo 24.12., 27.12., 31.12
17:34
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 24.12, 31.12 oraz w Wielką Sobotę
17:38
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
18:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 XII
18:10
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
18:20
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
18:34
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje w piatek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 24.12., 27.12., 31.12
19:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 XII
19:34
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27.12.
20:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 XII
20:30
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
21:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 XII
21:19
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:44
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:04
AIRBUS Przewozy Pasażerskie Radosław Kossowski

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 XII
 

Łazy

07:05
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje w piatek po Bożym Ciele
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • kursuje dodatkowo 24.12., 27.12., 31.12
07:20
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
08:40
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
11:40
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
14:50
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
15:25
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje w piatek po Bożym Ciele
  • kursuje dodatkowo 24.12., 27.12., 31.12
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
17:20
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele i święta
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
17:40
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
 

Osieki

15:55
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27.12.
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:40
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Płoty

über: Koszalin, Gryfice,
17:06
PKS Gryfice Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 25.12, 1.01 i w I dzień Świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w 24 i 31.XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Sławno

06:39
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
15:24
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
20:29
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27.12.
 

Słupsk

06:13
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
07:49
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
07:59
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje w piatek po Bożym Ciele
  • Kursuje w niedziele
  • kursuje dodatkowo 24.12., 27.12., 31.12
  • Nie kursuje: 1.I, w święta Wielkanocne, 25 i 26.XII
09:54
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27.12.
  • nie kursuje 16 sieprnia 2019
12:24
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:39
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
13:51
PKS Gryfice Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje 25.12, 1.01 i w I dzień Świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w 24 i 31.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia kursuje od Gryfic
14:14
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27.12.
15:54
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje w piatek po Bożym Ciele
  • dodatkowo kursuje 2 V, 24 XII i 31 XII
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 24.12., 27.12., 31.12
16:39
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 27.12.
18:29
Pol-Trans Małgorzata Majchrzak

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Sowinko

16:15
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku
 

Szczecin

über: Koszalin, Gryfice, Nowogard,
17:06
PKS Gryfice Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • Kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25.12, 1.01 i w I dzień Świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w 24 i 31.XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Haben Sie einen Fehler auf der Seite bemerkt? Melden Sie das

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information über die Datenverarbeitung und über CookiesdateiIm Bezug auf datehnschutz-Grundverordnung DSGVO werden die personenbezogenen Daten von uns verarbeitet. Detaill sind in Privatpolitik zu finden. Gleichzeitig informieren, dass Servis www nuzt Cookiesdatei. Wenn man den Servis benuzt, so werden die gespeichert oder benuzt
. Um mehr Information zu bekommen, sollte man sich mit unseren Mehr Informationen finden Sie in Richtlinien zur Nutzung von Cookies. vertraut zu machen.
schliessen
Warten Sie bitte
Fahrplanauskunft