e-podroznik.pl Call CentreMöchten Sie den Fahrplan prüfen und Ticket kaufen?
Rufen Sie an 703402802Rund um die Uhr
Kosten: 2,58 PLN mit MwSt/Min
Bereitgestellt von Progress Plus s.c.
Call Center gibt Auskunft sowohl über Verbindungen als auch über Fahrpreise und ermöglicht Ticket übers Telefon zu kaufen. Rund um die Uhr erreichbar,
365 Tage im Jahr.

Rufen Sie aus dem Ausland?
Bitte auf Ländervorwahl achten
Informationen ausblenden

GLINNE

Glinne, Gemeinde Lesko

 

ACHTUNG: An der Informationstafel werden nicht alle Abfahrten zu Zwischenstationen angezeigt. Wenn Sie alle Ergebnisse für Zwischenstationen ansehen möchten, benutzen Sie Verbindungssuchmaschine

 Bezeichnungen
13:20einfache Verbindung
13:20Beschleunigte, Schnell- oder Expressverbindung
Bei der Verbindung wird keine Legende angezeigt
Name und Art des Beförderers:
FernbusMinibus

OrtAbfahrten

Bereźnica Wyżna

über: Myczkowce, Solina,
15:51
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Brzozów

über: Sanok,
05:39
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
06:49
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs łączony w Sanoku z kursem Wetlina - Rzeszów
08:39
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
10:44
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
11:43
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
13:04
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
16:49
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
 

Bukowiec

über: Solina, Polańczyk,
11:21
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
 

Kraków

04:55
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
  • Nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 XI 2018
06:55
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
  • nie kursuje 1 XI 2018
09:55
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
09:55
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od 16.10-30.06
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
09:55
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od 01.07- 15.10
  • dodatkowo kursuje 16 października
14:35
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 11.11.2018
16:55
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Kursuje w niedziele i w dni świąteczne z wyjątkiem 26.12.
  • Nie kursuje 24. - 25., 31 XII, w 1 dzień Wielkanocy oraz Boże Ciało
  • W okresie 1.07-15.10 kursuje codziennie
16:55
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Kursuje w niedziele i w dni świąteczne z wyjątkiem 26.12.
  • Kursuje od 16.10-30.06
  • nie kursuje 24., 25., 31 XII oraz w pierwszy dzień Wielkanocy
16:55
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od 01.07- 15.10
 

Lesko

07:08
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:17
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:19
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
07:25
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
07:37
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
07:54
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
08:29
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
08:29
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
09:29
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
  • kursuje od 1 maja do 14 października
09:48
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
10:56
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
12:36
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
13:03
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
13:03
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
13:23
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
13:47
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
13:50
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:49
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursu w dni robocze wolne od nauki szkolnejj
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:50
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
15:52
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Lutowiska

über: Ustrzyki Dolne, Czarna Górna,
17:57
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Myczkowce

07:06
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
09:04
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
09:31
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
12:31
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
12:31
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
15:01
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
15:51
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Olszanica

über: Rudenka,
15:18
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Paszowa

13:24
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:33
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Polańczyk

12:40
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w poniedziałki
  • Kursuje od 16.10-30.06
  • nie kursuje 25 grudnia, 1 i 2 dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
17:50
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje od 16.10-30.06
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
  • nie kursuje 1 XI 2018
über: Solina,
06:11
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:50
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
08:00
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
  • kursuje od 1 maja do 14 października
11:21
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
11:21
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
14:21
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
14:21
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
über: Myczkowce, Solina,
09:04
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
09:31
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
12:31
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
12:31
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
15:01
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
 

Rudenka

14:38
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:45
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:18
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Rzeszów

über: Sanok, Brzozów,
05:39
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
06:49
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs łączony w Sanoku z kursem Wetlina - Rzeszów
08:39
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
10:44
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
11:43
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
13:04
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
16:49
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
 

Sanok

05:39
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
06:04
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:49
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kurs łączony w Sanoku z kursem Wetlina - Rzeszów
07:45
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:49
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
08:39
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
09:24
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje w okresie ferii letnich (w dni robocze) 1.VII - 31.VII
10:44
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
11:39
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
11:39
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
11:43
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
11:53
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
12:44
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
13:04
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
14:14
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:52
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:06
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:44
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
15:49
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:49
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 24.XII
17:59
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
19:34
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:34
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
über: Lesko,
13:50
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
 

Uherce Mineralne

07:42
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:36
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Ustrzyki Dolne

00:30
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 11.11.2018
05:27
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:27
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
08:16
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:32
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
09:27
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
09:27
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
10:47
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
11:45
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
11:57
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:02
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
13:42
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
13:57
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
14:07
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:45
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
15:20
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
  • Nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 XI 2018
15:37
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:37
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
17:23
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:57
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:52
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:20
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Nie kursuje 25.XII oraz 1-dz. Wielkanocy
21:28
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
22:38
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
 

Ustrzyki Górne

12:40
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od 01.07- 15.10
17:50
San Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od 01.07- 15.10
über: Ustrzyki Dolne, Czarna Górna,
07:27
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
08:32
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
09:27
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
10:47
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
13:02
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
13:57
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
15:37
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:37
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
über: Solina, Polańczyk, Buk, Cisna, Wetlina,
07:50
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
über: Myczkowce, Solina, Polańczyk, Buk, Cisna, Wetlina,
15:01
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
 

Wańkowa

14:23
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
über: Stańkowa, Zawadka,
11:21
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
 

Werlas

über: Solina, Polańczyk,
14:21
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
 

Wołkowyja

über: Solina, Polańczyk,
11:21
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1 VII do 31 VIII
 

Wołosate

über: Myczkowce, Solina, Polańczyk, Buk, Cisna, Wetlina,
09:04
BAK-BUS

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dniach od 1 VII do 31 VIII
 

Zawadka

über: Stańkowa,
11:21
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od 1 VII do 31 VIII
über: Paszowa, Stańkowa,
16:33
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
über: Rudenka, Ropienka,
14:38
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
über: Wańkowa, Ropienka,
14:23
PKS Jarosław S.A.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 
Melde Dich für den Newsletter an!

Haben Sie einen Fehler auf der Seite bemerkt? Melden Sie das

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information über die Datenverarbeitung und über CookiesdateiIm Bezug auf datehnschutz-Grundverordnung DSGVO werden die personenbezogenen Daten von uns verarbeitet. Detaill sind in Privatpolitik zu finden. Gleichzeitig informieren, dass Servis www nuzt Cookiesdatei. Wenn man den Servis benuzt, so werden die gespeichert oder benuzt
. Um mehr Information zu bekommen, sollte man sich mit unseren Mehr Informationen finden Sie in Richtlinien zur Nutzung von Cookies. vertraut zu machen.
schliessen
Warten Sie bitte
Fahrplanauskunft