e-podroznik.pl Call CentreMöchten Sie den Fahrplan prüfen und Ticket kaufen?
Rufen Sie an 703402802Rund um die Uhr
Kosten: 2,58 PLN mit MwSt/Min
Bereitgestellt von Progress Plus s.c.
Call Center gibt Auskunft sowohl über Verbindungen als auch über Fahrpreise und ermöglicht Ticket übers Telefon zu kaufen. Rund um die Uhr erreichbar,
365 Tage im Jahr.

Rufen Sie aus dem Ausland?
Bitte auf Ländervorwahl achten
Informationen ausblenden

SZTUTOWO

Sztutowo, Gemeinde Sztutowo

 

ACHTUNG: An der Informationstafel werden nicht alle Abfahrten zu Zwischenstationen angezeigt. Wenn Sie alle Ergebnisse für Zwischenstationen ansehen möchten, benutzen Sie Verbindungssuchmaschine

 Bezeichnungen
13:20einfache Verbindung
13:20Beschleunigte, Schnell- oder Expressverbindung
Bei der Verbindung wird keine Legende angezeigt
Name und Art des Beförderers:
Fernbus

OrtAbfahrten

Elbląg

über: Nowy Dwór Gdański,
05:49
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:39
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
07:29
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:59
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
10:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • w roku szkolnym nie kursuje w niedziele i święta, w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
12:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:59
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
14:29
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje 01.01.2020
14:49
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:24
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:29
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:49
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:14
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
18:59
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
20:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
über: Nowy Dwór Gdański, Kazimierzowo,
11:21
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
17:26
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
über: Stegna, Nowy Dwór Gdański, Marzęcino,
12:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Gdańsk

04:10
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:10
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:40
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:10
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
06:10
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniu 1. I, pierwszy dzień Wielkanocy i 25.XII
06:10
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
06:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:10
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:55
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
09:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od października do maja
  • nie kursuje w dniu 1. I, pierwszy dzień Wielkanocy i 25.XII
10:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
10:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
11:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od października do maja
12:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
14:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje od października do maja
  • nie kursuje w dniu 1. I, pierwszy dzień Wielkanocy i 25.XII
14:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 24 XII
17:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
  • kursuje od października do maja
  • nie kursuje w dniu 1. I, pierwszy dzień Wielkanocy i 25.XII
18:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniu 1. I, pierwszy dzień Wielkanocy i 25.XII
18:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od października do maja
  • nie kursuje 24 XII
19:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
20:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
21:55
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Krynica Morska

06:23
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • od 01 X do 30 IV nie kursuje w soboty, niedziele i święta. [ELB]
07:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
08:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
  • w okresie ferii letnich kursuje w soboty i niedziele [ELB]
08:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
08:32
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie od 01 X do 30 IV [ELB].
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
09:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
09:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
10:23
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
10:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:53
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:57
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
11:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
11:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
11:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
  • kursuje 01.01.2020
12:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
13:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:33
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
15:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:33
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:13
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniu 1. I, pierwszy dzień Wielkanocy i 25.XII
17:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
17:33
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje 01.01.2020
18:07
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
18:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:43
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
19:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
19:28
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
20:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
20:55
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
22:25
PKS Gdańsk

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Malbork

über: Nowy Dwór Gdański,
09:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Nowy Dwór Gdański

05:49
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:39
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
07:29
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:59
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
09:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • w roku szkolnym nie kursuje w niedziele i święta, w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
11:21
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:59
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
13:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:29
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje 01.01.2020
14:49
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:24
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:29
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:49
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:26
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:14
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
18:59
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
20:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
über: Stegna,
12:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Stegna

12:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:16
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Verkehrsmittel:: Fernbus
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Haben Sie einen Fehler auf der Seite bemerkt? Melden Sie das

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information über die Datenverarbeitung und über CookiesdateiIm Bezug auf datehnschutz-Grundverordnung DSGVO werden die personenbezogenen Daten von uns verarbeitet. Detaill sind in Privatpolitik zu finden. Gleichzeitig informieren, dass Servis www nuzt Cookiesdatei. Wenn man den Servis benuzt, so werden die gespeichert oder benuzt
. Um mehr Information zu bekommen, sollte man sich mit unseren Mehr Informationen finden Sie in Richtlinien zur Nutzung von Cookies. vertraut zu machen.
schliessen
Warten Sie bitte
Fahrplanauskunft