Fahrplan von JARO-BUS Jarosław Garwarski auf der Strecke Olsztyn-Lublin
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Olsztyn - Pasym - Szczytno - Rozogi - Dąbrowy - Myszyniec - Kadzidło - Ostrołęka - Czerwin - Ostrów Mazowiecka - Małkinia Górna - Kosów Lacki - Sokołów Podlaski - Siedlce - Łuków - Ulan-Majorat - Radzyń Podlaski - Borki - Kock - Firlej - Lubartów - Niemce - Lublin |