Fahrplan von Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o. auf der Strecke Ostrów Wielkopolski-Poznań
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Ostrów Wielkopolski - Biniew - Bronów - Taczanów Pierwszy - Kowalew - Kotlin - Witaszyce - Jarocin - Mieszków - Chocicza - Solec - Sulęcinek - Środa Wielkopolska - Pierzchno - Kórnik - Gądki - Poznań |