Fahrplan von EKSPRES BUS Raniżów auf der Strecke Lipnica-Rzeszów
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Lipnica - Wola Raniżowska - Raniżów - Pogwizdów Stary - Przewrotne - Głogów Małopolski - Rogoźnica - Rudna Mała - Zaczernie - Miłocin - Rzeszów |
2 | Lipnica - Wola Raniżowska - Raniżów - Pogwizdów Stary - Przewrotne - Głogów Małopolski - Rogoźnica - Rudna Mała - Zaczernie - Miłocin - Rzeszów |