Fahrplan von WTP auf der Strecke Piła-Wałcz
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Piła - Dolaszewo - Szydłowo - Pokrzywnica - Gądek - Leżenica - Róża Wielka - Gostomia - Różewo - Chwiram - Wałcz |
2 | Piła - Dolaszewo - Szydłowo - Jaraczewo - Nowy Dwór - Różewo - Chwiram - Wałcz |
3 | Piła - Dolaszewo - Szydłowo - Skrzatusz - Różewo - Chwiram - Wałcz |
4 | Piła - Dolaszewo - Szydłowo - Pokrzywnica - Gądek - Leżenica - Róża Wielka - Gostomia - Chwiram - Wałcz |
5 | Piła - Dolaszewo - Szydłowo - Jaraczewo - Nowy Dwór - Gostomia - Chwiram - Wałcz |