Fahrplan von PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o. auf der Strecke Chrzypsko Wielkie-Pniewy
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Chrzypsko Wielkie - Białcz - Łężeczki - Białokosz - Białokoszyce - Pniewy |
2 | Chrzypsko Wielkie - Białcz - Łężce - Łężeczki - Gnuszyn - Białokosz - Białokoszyce - Pniewy |