Fahrplan von PKS Leżajsk Sp. z o.o. auf der Strecke Brzóza Stadnicka-Łańcut
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Brzóza Stadnicka - Wydrze - Rakszawa - Dąbrówki - Wola Dalsza - Wola Mała - Łańcut |
2 | Brzóza Stadnicka - Żołynia - Łańcut |
3 | Brzóza Stadnicka - Wydrze - Rakszawa - Dąbrówki - Wola Dalsza - Wola Mała - Łańcut |