Fahrplan von Polturist auf der Strecke Kalisz-Gadów
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Kalisz - Niedźwiady - Kokanin - Kolonia Kokanin - Russów - Witoldów - Piątek Mały-Kolonia - Piątek Mały - Stawiszyn - Stary Kiączyn - Petryki - Łyczyn - Zbiersk-Kolonia - Zbiersk-Cukrownia - Zbiersk - Zbiersk-Kolonia - Przyranie - Korzeniew - Mycielin - Danowiec - Dzierzbin-Kolonia - Dzierzbin - Bogusławice - Gadów |