Fahrplan von Lokalna Komunikacja Mikrobusowa Stanisław Baran auf der Strecke Pniewy-Międzychód
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Pniewy - Lubosz - Daleszynek - Kwilcz - Kurnatowice - Upartowo - Lutomek - Przemyśl - Grobia - Sieraków - Kłosowice - Zatom Stary - Bielsko - Międzychód |