Fahrplan von PKP Intercity S.A. auf der Strecke Zielona Góra-Przemyśl
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Zielona Góra - Nowa Sól - Bytom Odrzański - Głogów - Lubin - Legnica - Wrocław - Oława - Brzeg - Opole - Lubliniec - Częstochowa - Miechów - Kraków - Bochnia - Brzesko - Tarnów - Dębica - Ropczyce - Sędziszów Małopolski - Rzeszów - Łańcut - Przeworsk - Jarosław - Radymno - Przemyśl |