Fahrplan von HENIOREK auf der Strecke Lidzbark Warmiński-Olsztyn
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Lidzbark Warmiński - Nowosady - Kraszewo - Miłogórze - Stryjkowo - Wichrowo - Smolajny - Kosyń - Dobre Miasto - Stary Dwór - Ługwałd - Dywity - Olsztyn |
2 | Lidzbark Warmiński - Nowosady - Kraszewo - Miłogórze - Stryjkowo - Wichrowo - Smolajny - Kosyń - Dobre Miasto - Stary Dwór - Ługwałd - Dywity - Olsztyn |