Fahrplan von PKS Grójec Sp. z o.o. auf der Strecke Kostrzyn-Grzmiąca
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Kostrzyn - Grzmiąca |
2 | Kostrzyn - Jabłonna - Wojciechów - Olszowa - Aleksandrów - Pabianki - Kostrzyn - Kozłów - Kiedrzyn - Ulaski Stamirowskie - Ulaski Grzmiąckie - Grzmiąca |