Fahrplan von PKS Grójec Sp. z o.o. auf der Strecke Grzmiąca-Wyśmierzyce
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Grzmiąca - Ulaski Grzmiąckie - Grzmiąca - Górki - Działy - Romanów - Paprotno - Wolak - Wyśmierzyce |
2 | Grzmiąca - Kiedrzyn - Kozłów - Kostrzyn - Pabianki - Olszowa - Aleksandrów - Paprotno - Romanów - Wyśmierzyce |
3 | Grzmiąca - Górki - Aleksandrów - Romanów - Paprotno - Wolak - Wyśmierzyce |
4 | Grzmiąca - Wyśmierzyce |