Fahrplan von PKS Nova S.A. O/Łomża auf der Strecke Radziłów-Ełk
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Radziłów - Karwowo - Mścichy - Borawskie-Awissa - Danowo - Klimaszewnica - Białaszewo - Pieniążki - Gackie - Łojki - Okół - Łosewo - Kacprowo - Łękowo - Grajewo - Bogusze - Prostki - Niedźwiedzkie - Bobry - Zdunki - Nowa Wieś Ełcka - Barany - Ełk |