Fahrplan von PKS w Bytowie S.A. auf der Strecke Czarna Dąbrówka-Lębork
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Czarna Dąbrówka - Otnoga - Rokity - Rokitki - Gliśnica - Bochówko - Bochowo - Bochówko - Oskowo - Kamieniec - Cewice - Osowo Lęborskie - Malczyce - Rybki - Lębork |