Fahrplan von PKS Łęczyca Sp. z o.o. auf der Strecke Łódź-Łęczyca
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Łódź - Zgierz - Dąbrówka Wielka - Głowa - Dzierżązna - Ciosny - Kania Góra - Sokolniki - Sokolniki-Parcela - Maszkowice - Ozorków - Cedrowice-Parcela - Ostrów - Parzyce - Leśmierz - Ambrożew - Karsznice - Bryski-Kolonia - Bryski - Góra Świętej Małgorzaty - Witaszewice - Marynki - Kwiatkówek - Łęczyca |
2 | Łódź - Zgierz - Dąbrówka Wielka - Głowa - Dzierżązna - Ciosny - Kania Góra - Sokolniki - Sokolniki-Parcela - Maszkowice - Ozorków - Cedrowice-Parcela - Ostrów - Parzyce - Leśmierz - Ambrożew - Karsznice - Bryski-Kolonia - Bryski - Góra Świętej Małgorzaty - Witaszewice - Marynki - Kwiatkówek - Łęczyca |