Fahrplan von PRZEWÓZ OSÓB Ryszard Szanfisz auf der Strecke Chełm-Lublin
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Chełm - Horodyszcze - Jagodne - Czułczyce - Sajczyce - Sawin - Kozia Góra - Staszyce - Wierzbica-Osiedle - Busówno - Werejce - Ludwinów - Stawek - Cyców - Głębokie - Albertów - Wesołówka - Brzeziny - Stara Wieś - Turowola - Łęczna - Łuszczów - Turka - Lublin |