Fahrplan von PKS Konin S.A. auf der Strecke Koło-Przedecz
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Koło - Chojny - Boguszyniec - Grzegorzew - Kiełczewek - Zabłocie - Barłogi - Borysławice Kościelne - Krzykosy - Słupeczka - Bierzwienna Długa - Leszcze - Katarzyna - Przedecz |