Fahrplan von PKS „Sokołów” w Sokołowie Podlaskim S. A. auf der Strecke Łochów-Węgrów
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Łochów - Budziska - Łochów - Laski - Kamionna - Twarogi - Wólka Paplińska - Kalinowiec - Paplin - Borzychy - Starawieś - Tończa - Ludwinów - Węgrów |