Fahrplan von PKS „Sokołów” w Sokołowie Podlaskim S. A. auf der Strecke Węgrów-Sadowne
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Węgrów - Ludwinów - Tończa - Starawieś - Borzychy - Paplin - Gruszczyno - Huta Gruszczyno - Majdan - Zgrzebichy - Drgicz - Stoczek - Grabiny - Mrozowa Wola - Sadowne |