Fahrplan von Milla Spółdzielnia w Lesznie auf der Strecke Leszno-Dłużyna
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Leszno - Święciechowa - Gołanice - Krzycko Małe - Krzycko Wielkie - Sądzia - Bukówiec Górny - Włoszakowice - Grotniki - Dłużyna |
2 | Leszno - Święciechowa - Piotrowice - Niechłód - Zbarzewo - Jezierzyce Kościelne - Gołanice - Krzycko Małe - Krzycko Wielkie - Sądzia - Bukówiec Górny - Włoszakowice - Grotniki - Dłużyna |