Fahrplan von PKS w Łukowie S.A. auf der Strecke Żyłki-Łuków
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Żyłki - Gąsiory - Paskudy - Wierzchowiny - Ulan-Majorat - Stok - Klębów - Sętki - Domaszewnica - Gołąbki - Jeziory - Łuków |
2 | Żyłki - Kępki - Rzymy-Rzymki - Rzymy-Las - Aleksandrów - Łazy - Łuków |