Fahrplan von PKS w Łukowie S.A. auf der Strecke Łuków-Stoczek Łukowski
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Łuków - Sięciaszka Pierwsza - Dąbie - Żdżary - Dąbie - Wólka Zastawska - Zastawie - Jedlanka - Aleksandrówka - Wólka Różańska - Stare Kobiałki - Ruda - Stoczek Łukowski |
2 | Łuków - Ryżki - Czerśl - Józefów - Tuchowicz - Stanin - Kosuty - Kopina - Niedźwiadka - Wnętrzne - Aleksandrów - Turzec - Wiśniówka - Guzówka - Wiśniówka - Kamionka - Powały - Kamionka - Celej - Guzówka - Nowe Kobiałki - Wólka Różańska - Stare Kobiałki - Ruda - Stoczek Łukowski |
3 | Łuków - Sięciaszka Pierwsza - Dąbie - Wólka Zastawska - Zastawie - Jedlanka - Aleksandrówka - Wólka Różańska - Stare Kobiałki - Ruda - Stoczek Łukowski |
4 | Łuków - Sięciaszka Pierwsza - Dąbie - Wólka Zastawska - Zastawie - Jedlanka - Aleksandrówka - Wólka Różańska - Stary Jamielnik - Aleksandrówka - Stara Róża - Łosiniec - Rosy - Toczyska - Zgórznica - Stoczek Łukowski |
5 | Łuków - Ryżki - Czerśl - Józefów - Tuchowicz - Stanin - Kosuty - Ogniwo - Osiny - Wandów - Kamień - Ksawerynów - Mysłów - Wola Mysłowska - Zawaliny - Dwornia - Jarczew - Żelechów - Stoczek Łukowski |
6 | Łuków - Sięciaszka Pierwsza - Dąbie - Wólka Zastawska - Zastawie - Lipniak - Jedlanka - Aleksandrówka - Wólka Różańska - Stare Kobiałki - Ruda - Stoczek Łukowski |