Fahrplan von PKS w Łukowie S.A. auf der Strecke Łuków-Januszówka
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Łuków - Sięciaszka Pierwsza - Dąbie - Wólka Zastawska - Zastawie - Jedlanka - Aleksandrówka - Wólka Różańska - Stare Kobiałki - Ruda - Stoczek Łukowski - Wola Kisielska - Kisielsk - Januszówka |