Fahrplan von PKS w Biłgoraju Sp. z o.o. auf der Strecke Zamość-Podlesie Duże
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Zamość - Płoskie - Zawada - Szczebrzeszyn - Rozłopy - Deszkowice Pierwsze - Sułów - Tworyczów - Sułowiec - Gruszka Zaporska - Nowa Wieś - Czernięcin Poduchowny - Czernięcin Główny - Turobin - Podlesie Duże |