Fahrplan von MPK Łódź ???de__#Latn.bodies.seoIndexCarrierPage.inline??? 54A
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Janów - Hetmańska NŻ - Transmisyjna - Kosodrzewiny NŻ - Pomorska - Pomorska 466 NŻ - Śródziemnomorska NŻ - Gryfa Pomorskiego NŻ - Wendy NŻ - Nowosolna - Nowosolna |
2 | Nowosolna - Nowosolna - Wendy NŻ - Gryfa Pomorskiego NŻ - Śródziemnomorska NŻ - Pomorska 466 NŻ - Frezjowa - Kosodrzewiny NŻ - Janów - Janów |