Fahrplan von PKS Gryfice Sp. z o.o. auf der Strecke Gryfice-Trzebiatów
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Gryfice - Raduń - Przybiernowo - Pruszcz - Brojce - Strzykocin - Łatno - Dargosław - Uniestowo - Darżewo - Lewice - Mirosławice - Trzebiatów |
2 | Gryfice - Raduń - Przybiernowo - Pruszcz - Przybiernowo - Tąpadły - Stołąż - Brojce - Cieszyce - Mołstowo - Bielikowo - Żukowo - Gąbin - Mirosławice - Trzebiatów |