Fahrplan von PKS w Strzelcach Opolskich S.A. auf der Strecke Strzelce Opolskie-Góra Świętej Anny
Nr. | Einzelheiten | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Strzelce Opolskie - Rożniątów - Kalinów - Kalinowice - Wysoka - Góra Świętej Anny | 10:00 16:35 | See timetable on relationStrzelce Opolskie-Góra Świętej Anny, PKS w Strzelcach Opolskich S.A. |
Compare ticket prices on subrelations
- Ticket pricesStrzelce Opolskie→Kalinów
- Ticket pricesStrzelce Opolskie→Wysoka
- Ticket pricesStrzelce Opolskie→Kalinowice
- Ticket pricesStrzelce Opolskie→Rożniątów
- Ticket pricesStrzelce Opolskie→Góra Świętej Anny
- Ticket pricesKalinów→Wysoka
- Ticket pricesKalinów→Kalinowice
- Ticket pricesKalinów→Góra Świętej Anny
- Ticket pricesWysoka→Góra Świętej Anny
- Ticket pricesKalinowice→Wysoka
- Ticket pricesKalinowice→Góra Świętej Anny
- Ticket pricesRożniątów→Kalinów
- Ticket pricesRożniątów→Wysoka
- Ticket pricesRożniątów→Kalinowice
- Ticket pricesRożniątów→Góra Świętej Anny