Fahrplan von PKS Konin S.A. auf der Strecke Kutno-Kłodawa
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Kutno - Adamowice - Krzesin - Skłóty - Nowe - Pomarzany - Krośniewice - Bardzinek - Pniewo - Czerwonka - Domaników - Czerwonka - Chodów - Aleksandrów - Dzierzbice - Aleksandrów - Kocewia Duża - Łążek - Kłodawa |