e-podroznik.pl Call CentreMöchten Sie den Fahrplan prüfen und Ticket kaufen?
Rufen Sie an 703402802Rund um die Uhr
Kosten: 2,58 PLN mit MwSt/Min
Bereitgestellt von Progress Plus s.c.
Call Center gibt Auskunft sowohl über Verbindungen als auch über Fahrpreise und ermöglicht Ticket übers Telefon zu kaufen. Rund um die Uhr erreichbar,
365 Tage im Jahr.

Rufen Sie aus dem Ausland?
Bitte auf Ländervorwahl achten
Informationen ausblenden

DOMIARKI

Domiarki, Gemeinde Iwanowice

 

ACHTUNG: An der Informationstafel werden nicht alle Abfahrten zu Zwischenstationen angezeigt. Wenn Sie alle Ergebnisse für Zwischenstationen ansehen möchten, benutzen Sie Verbindungssuchmaschine

 Bezeichnungen
13:20einfache Verbindung
13:20Beschleunigte, Schnell- oder Expressverbindung
Bei der Verbindung wird keine Legende angezeigt
Name und Art des Beförderers:
Minibus

OrtAbfahrten

Kraków

04:52
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
05:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w Wielką Sobotę i 2. dni Świąt Wielkanocnych
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • nie kursuje 16.08.2019
05:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 1 i 3 maja
  • kursuje 1 i 11 listopada
05:07
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
05:37
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje codziennie
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
05:47
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
06:02
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 16.08.2019
06:13
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w wakacje
06:15
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
06:17
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
06:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
06:25
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
06:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
06:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
07:02
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
07:07
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
07:12
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
07:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursjue w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
07:27
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 15.08
  • kursuje 1 i 11 listopada
07:32
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
07:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
07:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
07:57
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
08:10
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
08:37
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
08:42
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
08:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
09:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24. i 31.12.
09:20
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
09:32
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
09:44
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
09:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
10:02
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo 2 listopada
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
10:02
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
10:49
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
10:52
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
10:52
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
11:02
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursjue w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
11:07
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo w piątek po Bożym Ciele
  • kursuje 27 grudnia 2019
11:29
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
11:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
11:37
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
11:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
12:02
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursjue w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
12:07
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
12:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje 2, 4 i 5 maja
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
12:27
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
12:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
12:45
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
13:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • kursuje 27-28 grudnia
13:15
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
13:27
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
13:39
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
14:02
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • kursuje 27-28 grudnia
14:10
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje w wakacje
14:17
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
14:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
14:32
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
14:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
14:44
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
14:52
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę i 2 dni świąt Wielkiej Nocy, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • kursuje w piątek po Bożym Ciele
14:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielką Niedzielę, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 15.08
15:04
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
15:14
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
15:27
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
15:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
15:37
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
15:41
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
15:47
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
15:57
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
16:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
16:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursjue w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
16:52
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje 27 grudnia 2019
16:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
16:57
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
16:59
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
17:22
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 11 XI
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
17:30
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
17:47
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 11 XI
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
17:47
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
17:47
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
18:05
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
18:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
18:17
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje 27 grudnia 2019
18:25
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
19:12
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
19:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
19:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
19:42
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • Kursuje w Święta Wielkanocne
20:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
20:17
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje codziennie
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
20:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
20:27
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
20:37
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w Święta Wielkanocne
20:52
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
21:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielką Niedzielę, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 15.08
21:52
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Miechów

über: Słomniki,
05:52
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
06:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
06:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15.08
06:37
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje codziennie
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
06:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
06:42
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
06:52
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
07:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 27-28 grudnia
07:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
07:27
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
07:30
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
07:37
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
07:42
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
08:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
08:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 16.08.2019
08:19
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
08:22
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne oraz 24 i 31 grudnia
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
08:32
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
08:44
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne oraz 24 i 31 grudnia
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
08:56
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
08:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje 2, 4 i 5 maja
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
08:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
08:57
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
09:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 16.08.2019
09:27
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
09:47
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
09:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
09:57
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
10:02
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
10:30
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
10:32
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje 11 XI
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
10:32
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
10:34
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 16.08.2019
10:52
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
11:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje 2, 4 i 5 maja
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
11:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
11:17
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
11:32
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
11:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • kursuje dodatkowo 2 listopada
11:59
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
12:17
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
12:25
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 16.08.2019
12:34
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
12:42
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
12:47
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • kursuje 27-28 grudnia
12:47
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
12:47
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
13:20
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
13:20
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje w wakacje
13:52
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
14:00
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
14:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
14:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
14:17
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
14:32
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
14:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
15:17
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje 27-28 grudnia
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
15:27
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
15:37
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje dodatkowo 27, 28 grudnia
  • dodatkowo kursuje 16.08.2019
15:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
15:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
15:59
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
16:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
16:24
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
16:41
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
16:42
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje 24-26.12, 31.12 oraz Nowy Rok
  • kursuje w Śwęta Wielkanocne i w piątek po Bożym Ciele
  • kursuje 27 grudnia 2019
16:42
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
17:08
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
17:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
17:27
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
17:37
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
18:07
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
18:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursjue w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
18:12
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • kursuje dodatkowo 2 listopada
18:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
18:32
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje 27-28 grudnia
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
18:37
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
18:52
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
18:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
19:07
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
19:07
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
19:32
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 15.08
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje dodatkowo 1 i 3 maja
19:32
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
19:32
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
19:37
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
19:42
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
20:32
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
20:52
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
20:52
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
20:57
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
21:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
21:37
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
21:37
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
21:42
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
22:02
Gryf Bus

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 27 grudnia 2019
23:02
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Verkehrsmittel:: Minibus
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 

Haben Sie einen Fehler auf der Seite bemerkt? Melden Sie das

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Information über die Datenverarbeitung und über CookiesdateiIm Bezug auf datehnschutz-Grundverordnung DSGVO werden die personenbezogenen Daten von uns verarbeitet. Detaill sind in Privatpolitik zu finden. Gleichzeitig informieren, dass Servis www nuzt Cookiesdatei. Wenn man den Servis benuzt, so werden die gespeichert oder benuzt
. Um mehr Information zu bekommen, sollte man sich mit unseren Mehr Informationen finden Sie in Richtlinien zur Nutzung von Cookies. vertraut zu machen.
schliessen
Warten Sie bitte
Fahrplanauskunft