Fahrplan von ALEX – przewozy pasażerskie auf der Strecke Siedlce-Tęczki
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Siedlce - Ujrzanów - Ługi-Rętki - Chromna - Zdany - Zbuczyn - Grodzisk - Łęcznowola - Wólka Konopna - Mikłusy - Zembry - Maciejowice - Wierzejki - Kurów - Jakusze - Tęczki |