Fahrplan von ALEX – przewozy pasażerskie auf der Strecke Międzyrzec Podlaski-Siedlce
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Międzyrzec Podlaski - Żabce - Tłuściec - Krzewica - Grochówka - Krzesk-Królowa Niwa - Maciejowice - Zawady - Wólka Kamienna - Tchórzew - Zbuczyn - Zdany - Chromna - Ługi-Rętki - Borki-Wyrki - Ujrzanów - Siedlce |