Fahrplan von ALEX – przewozy pasażerskie auf der Strecke Siedlce-Łuby
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Siedlce - Ujrzanów - Ługi-Rętki - Chromna - Zdany - Zbuczyn - Karcze - Tchórzew - Kijki - Modrzew - Izdebki-Wąsy - Izdebki-Kosny - Izdebki-Kośmidry - Sobicze - Łuby |