Fahrplan von PKP Intercity S.A. auf der Strecke Bielsko-Biała-Ustka
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Bielsko-Biała - Czechowice-Dziedzice - Żory - Rybnik - Kuźnia Raciborska - Kędzierzyn-Koźle - Zdzieszowice - Gogolin - Opole - Brzeg - Oława - Wrocław - Oborniki Śląskie - Żmigród - Rawicz - Leszno - Kościan - Poznań - Oborniki - Rogoźno - Chodzież - Piła - Jastrowie - Szczecinek - Białogard - Koszalin - Sławno - Słupsk - Ustka |