Fahrplan von Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie auf der Strecke Lipczynek-Człuchów
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Lipczynek - Żołna - Nowa Brda - Rudniki - Suszka - Rudniki - Przechlewo - Pakotulsko - Przechlewo - Lisewo - Pawłówko - Kołdowo - Człuchów |