Fahrplan von PKS Nova S.A. auf der Strecke Nowe Trzciano-Szudziałowo
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Nowe Trzciano - Jeziorek - Nowe Trzciano - Talkowszczyzna - Słójka-Borowszczyzna - Poczopek - Nowy Ostrów - Ostrów Północny - Szudziałowo - Sukowicze - Harkawicze - Pierożki - Ostrówek - Szudziałowo |