Fahrplan von Lider Trans auf der Strecke Siemiatycze-Warszawa
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Siemiatycze - Turna Mała - Kózki - Sarnaki - Rzewuszki - Platerów - Ostromęczyn - Puczyce - Woźniki - Świniarów - Łosice - Biernaty Średnie - Zawady - Wojnów - Głuchów - Mordy - Pieńki - Pruszyn - Pruszyn-Pieńki - Stok Lacki - Siedlce - Nowe Iganie - Stare Opole - Gręzów - Broszków - Mingosy - Sionna - Bojmie - Stare Groszki - Kałuszyn - Ryczołek - Leonów - Jędrzejów Nowy - Janów - Nowe Osiny - Mińsk Mazowiecki - Stojadła - Dębe Wielkie - Warszawa |