Fahrplan von PKS Częstochowa S.A. auf der Strecke Kłobuck-Puszczew
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Kłobuck - Grodzisko - Wręczyca Mała - Wręczyca Wielka - Borowe - Bieżeń - Czarna Wieś - Węglowice - Jezioro - Puszczew |
2 | Kłobuck - Grodzisko - Wręczyca Mała - Wręczyca Wielka - Borowe - Bieżeń - Czarna Wieś - Węglowice - Puszczew |
3 | Kłobuck - Grodzisko - Wręczyca Mała - Wręczyca Wielka - Borowe - Bieżeń - Czarna Wieś - Węglowice - Jezioro - Puszczew |