Fahrplan von Milla Spółdzielnia w Lesznie auf der Strecke Dłużyna-Leszno
Nr. | Einzelheiten |
---|---|
1 | Dłużyna - Grotniki - Włoszakowice - Bukówiec Górny - Sądzia - Krzycko Wielkie - Krzycko Małe - Gołanice - Jezierzyce Kościelne - Zbarzewo - Niechłód - Piotrowice - Święciechowa - Leszno |